Wpis z mikrobloga

Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko kołysze!

TLDR: PUA 2022
1. Laska zdradziła typa w ciągu 12 lat 4 razy
2. Chłop się dowiedział, że wypad z koleżanką to był tak naprawdę wypad z kochankiem
3. Gdy jej to zarzucił to laska odparła, że w sumie zdrada to nic takiego, ale dlaczego on robi z niej DZIFFKE? ZŁY BECIAK!!!
4. Chłop na koniec stwierdza, że te wszystkie zdrady to chyba jego wina, bo za słabo trzymał rame, rzucał za małego negów, za mało luster, push-pull legs, NLP, ONS, NLS i takie tam, dobrze wiecie.

A wy co, dalej będziecie bronić PUA? Przecież 90% tych gości to przegrywy w ciele normika dlatego mają baby (a przegrywy prawdziwe nie), im potrzebna jest TE RA PIA, oni nie mają pewności siebie. Idealny klient na drogie kursy PUA. Szkoda mi takich ludzi, to tak jakby wciskać starym babciom zestaw noży, kołder, garnków o wartości 1000zł za 10000zł

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Hipergamiczna bestia niszczy życie PUAsowi, a blackpillowcem zaledwie tylko...

źródło: comment_1659473642IR4gzgiSWtYW451uXCfE7U.jpg

Pobierz
  • 148
Rozumiem, że macie jakiś w tym cel.


@gnomol: on śmieje się z nas przegrywów, że jest ambitnym normikiem 7/10 z nietuznikowymi rozwojowymi pasjami, ma mase znajomych, kobiet, super relacji. Tymczasem spójrz na jego konto, siedzi w każdy piątek, sobote, niedziele o godz 20--24 i dyskutuje na tagu #przegryw z brzydalami o nieruchaniu, czyli tematy całkowicie mu obce i nie obchodzące go.

Tak samo Robert Lewandowski siedzi na forum "polska B klasa",
i uważasz, że to całkowicie uczciwie pisząc komuś, że będzie sypiał z najpiękniejszymi kobietami? Nawet jeśli by trenował 10 lat 24/7 to serio uważasz, że z gościa 160cm można zrobić PUA który będzie ruchał miss polski?


@Pozytywny_gosc: To jest tylko marketing. Oczywiście jest on mocno naciągany, ale tak samo powinieneś się przywalić do różnych koncernów kosmetycznych obiecujących kobietom i mężczyznom niebywałe efekty po zażyciu ich produktów. Tak działa niestety reklama.

Ale
Bo co im da czarna piguła? Nihilizm i mizoginię? Popadanie w kompleksy, coraz większe przekonanie o własnej nieatrakcyjności, oraz to że nasza sytuacja matrymonialna, finansowa, społeczna jest uzależniona od braku wzrostu 190 cm czy niewłaściwego wymiaru szczęki (tak, są tacy ludzie na wykopie którzy uważają że od fizjonomii zależy wszystko w naszym życiu xD) Chyba nie muszę mówić do czego takie podejście prowadzi - depresja, izolacja społeczna w końcu po ciężkie próby
A czy ja powiedziałem że jestem Robertem Lewandowskim? Chłopie ja zarabiam jakąś 1/3 tego co Ty, nie mam ani 190 cm wzrostu ani szczęki chada xD Mam pasje bo to jest normalne dla faceta, a swoim przykładem chce Ci pokazać że nie trzeba być superchadem żeby mieć doświadczenia z kobietami. Czego nie rozumiesz?


@eldzej_10: nie, jeśli miałbyś wiedzę o kobietach i udane relacje to niemiałbyś tutaj konta, skoro masz konto to
Nauka jest bezapelacyjnie po stronie redpillu.


@Jah00: no to daj te badania naukowe. Daj link i zakończmy dyskusję, uznajmy wyższość redpilla.

Daj link do badań, które obalą te blackpillowe. Obal tylko każde z tych poniższych 200+ badań i uznam wyższość redpill, zrobie #usunkonto
https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill

1Personalityback to top
1.1Women tend to be attracted to the Dark Triad—narcissism, manipulativeness, & psychopathy
1.2More psychopathic men tend to receive higher attractiveness ratings from women
1.3On
zamiast przyjąć postawę alfy który będzie miał gdzieś niepowodzenia z kobietami i nie będzie czuł się źle z powodu tego że jest sam


@eldzej_10: znowu jakieś szurskie gówno. Badania na ten temat?

Powtarzam ci, że twoi bogowie SPYCHOLOGOWIE już dawno to opisali, jak działa podświadomość. Podchodzi do ciebie o 22 w nocy 2 gości z nożami 35cm. I co wtedy? Będziesz potrafił przekonać swoją psychike, żeby nie czuć strachu?

Tak samo
Ej dobra to w końcu wzrost i wygląd decydują o atrakcyjności czy cechy mrocznej triady? Bo już się pogubiłem :(


@eldzej_10: mroczna triada to nie są cechy, które da się wytrenować. To są cechy z którymi się rodzisz.

Tak samo jak z patologicznego ćpuna osiedlowego sebka nie zrobisz ułożonego informatyka, tak samo ze zwykłego gośćia nie zrobisz gościa z charyzmą i cechami mrocznej triady

No chyba że wierzysz w cuda, że
@eldzej_10: `Nikt nigdy nie powiedział że wystarczy chcieć. Nadal nie rozumiesz PUA bo zachowujesz się jak dziecko, któremu coś obiecano i jeśli to nie wyszło, to nagle obrażasz się na cały świat. Taki jest świat - nie wszystkie nasze chęci i praca przekładają się na zakładane efekty. Zresztą nawet nie zauważyłeś że popełniasz ciągle jeden kardynalny błąd - skupiasz się na efektach i przez to jesteś desperatem, zamiast przyjąć postawę alfy
@eldzej_10: czyli co, każdy incel jest tak naprawdę volcelem, bo mu się nie chciało charyzmy uczyć i stać się jakimś alfą?

Porażka jest wliczona w każde życie - matrymonialna, zawodowa. Nie ma ludzi którzy nigdy tego nie zaznali. Ja takie rzeczy traktuję jako lekcję, nauczkę - ale uwierz, ciężko żeby odrzucenie miało mnie zaboleć.


@eldzej_10: a mnie bolało jak cholera, dlatego dawno temu dałem sobie z dupami spokój, nie mam
1.Zainteresuj się PUA


@eldzej_10: #!$%@?łem 2 lata i zagadałem do 500+ kobiet, przeczytałem spokojnie z 10 ksiązek z tematyki PUA, znałem różne sześciany, rutyny, indirecty, directy, NLP, NLS, kotwice, lustra, push-pull-legsy.

2.Znajdź jakieś info w google z jakimiś przypadkowymi informacjami


@eldzej_10: naukowe badania to gówno hehe mati pa ja wyrywam kobieta na brzydka morda, obalam blackpyl

Plus poraz 1001 zadaje pytanie - dlaczego ty nie znajdziesz sobie takiego samego "gówna"
@eldzej_10: a mnie bolało jak cholera, dlatego dawno temu dałem sobie z dupami spokój, nie mam dzisiaj już kompletnie żadnej motywacji, aby przed nimi pajacować. Nawet wizja śmierci w samotności mnie nie rusza


@Jutuba_z_Krakowa: bo to jest #!$%@?. Jeśli cię boli to znaczy że jesteś zdrowym, sprawnym człowiekiem. Tylko psychopaty takie rzeczy nie bolą. Wielu trenerów PUA to psychopaci, podobnie jak świetni handlowcy. Bo trener PUA to przede wszystkim handlowiec.
@Pozytywny_gosc: To jest niemożliwe. Albo jesteś mega brzydki albo jesteś tak ciężkim przypadkiem że nie da się z Tobą nic zmienić bo pewne schematy są tak mocno zakorzenione że niewiele pomoże


@eldzej_10: jest prostsze wytłaczanie, po prostu pua nie działa. Tłumacze jak to działa. 90% puasow to goście 5/10 którzy mieli związek i chcieli nauczyć się ona/fwb. Więc samo to że taka osoba zaczęła podchodzić do 1000 lasek dała efekt,