Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć, że masz konto na wykopie bez mówienia, że masz konto na wykopie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Samotne wakacje to największy rodzaj uplodlenia dla faceta, wokołe same uśmiechnięte, zadowolone pary. A ty sam jak palec idziesz pośród ludzi, w hotelu para płaci za dwuosobowy pokój 500 zł, a ty 460 zł za singla. Wszędzie doją cie z kasy bo jesteś sam, kelnerki niechętnie obsługują, bo samotny creep to pewnie nie da napiwku, a taka parka faceta i baba to facet zawsze rzuci z 20, żeby zaimponować lasce w celu #ruchanie #prokreacja. W dodatku samotne podróże są nudne, niebezpieczne, nie masz z kim pogadać i marzysz tylko o tym, żeby już wracać do domu.

Zamiast się odstresować - stresujesz się jeszcze bardziej niż gdybyś pracował. Its over. Jak chcecie podróżować i jeździć na wakacje to znajdzcie se babe, nie bądźcie samotnymi creepami.

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Jak powiedzieć, że masz konto na wykopie bez mówienia, że masz konto na wyk...

źródło: comment_1659200977W0nmmedUkljAtNSNxYY6wO.jpg

Pobierz
  • 98
@Pozytywny_gosc: Słyszałeś kiedyś zwrot: "samospełniająca się przepowiednia"? No więc tym właśnie jesteś. Świat daje ci dokładnie to, czego od niego oczekujesz czyli niechęć, odrzucenie, chęć wykorzystania


@Jah00: 2022 rok a ludzie dalej wierzą w sekret czy inna potęgę podświadomości.

Gdzie są więc twoje jachty, prywatne odrzutowce i modelki? Za słabo myślisz o tym, wibrujesz z inną częstotliwością? Dlaczego jesteś biedny?
@Pozytywny_gosc: zawsze możesz jechać na zorganizowany wyjazd z biurem podróży, albo przez stronki jak solisci. Jest też cała masa wyjazdów tematycznych: rejsy jachtem, wycieczki w góry itp. Jesteś wtedy w grupie z którą można pogadać, przy odrobinie szczęście może nawet się z kimś zakumplujesz.Jednocześnie jesteś niezależny i robisz na co masz ochotę.
2022 rok a ludzie dalej wierzą w sekret czy inna potęgę podświadomości.


@Pozytywny_gosc: Film "Sekret" miał dobre przesłanie, ale sama metoda tam przedstawiona jest oczywiście nieprawdziwa. Nie ma też żadnej potęgi podświadomości. Jest nasz mózg i on jest w pewien sposób ukształtowany przez doświadczenia życiowe, ma takie a nie inne połączenia i wydziela takie, a nie inne hormony i steruje naszym ciałem niezależnie od nas. Jeśli chcemy to zmienić to musimy
@Pozytywny_gosc: Gdybym miał zdecydować czy jechać na wakacje ze znajomymi/rodziną czy samemu to bez wahania wybrałbym samemu. Znajomi nie rozumieją mojego sposobu życia tak samo jak rodzina który polega na tym że jak mi się zachcę to coś pójdę se zrobić, a że na ogół mi się nie chce to nie robię. I byłyby problemy bo gdzieś bym musiał iść choć mi się nie chce
Dla kogoś kto nie ma nikogo obserwowanie szczęśliwych ludzi jest dobijające i tyle.


@Kreek: Nie prawda. Ja nie mam nikogo, ale jak patrzę na zakochane pary to się uśmiecham, bo przypominam sobie siebie i wiem co te osoby czują i jestem szczęśliwy, że inni są szczęśliwi. Nie ma we mnie zazdrości, ani smutku. Wszystko zależy od tego co ma się w głowie, a przegrywy mierzą wszystkich swoją miarą.