Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć, że masz konto na wykopie bez mówienia, że masz konto na wykopie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Samotne wakacje to największy rodzaj uplodlenia dla faceta, wokołe same uśmiechnięte, zadowolone pary. A ty sam jak palec idziesz pośród ludzi, w hotelu para płaci za dwuosobowy pokój 500 zł, a ty 460 zł za singla. Wszędzie doją cie z kasy bo jesteś sam, kelnerki niechętnie obsługują, bo samotny creep to pewnie nie da napiwku, a taka parka faceta i baba to facet zawsze rzuci z 20, żeby zaimponować lasce w celu #ruchanie #prokreacja. W dodatku samotne podróże są nudne, niebezpieczne, nie masz z kim pogadać i marzysz tylko o tym, żeby już wracać do domu.

Zamiast się odstresować - stresujesz się jeszcze bardziej niż gdybyś pracował. Its over. Jak chcecie podróżować i jeździć na wakacje to znajdzcie se babe, nie bądźcie samotnymi creepami.

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
P.....c - Jak powiedzieć, że masz konto na wykopie bez mówienia, że masz konto na wyk...

źródło: comment_1659200977W0nmmedUkljAtNSNxYY6wO.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: ja p****e typie, o czym ty piszesz? Czy ty w ogóle masz świadomość tego czym jest podróż? I tego jaką przyjemność może sprawić samotna podróż w miejsce które wcześniej widziało się tylko na zdjęciu w necie? Czy nigdy nie wyjechałeś poza swoją mieścinę i piszesz jakieś smuty na wykop.pl? Z byłą zwiedziłem kawał świata ale samotne podróże były ciekawsze, w bardziej p****e miejsca się zapuszczałem. Szlajałem się po
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Haha. Jeszcze Ci się tego związku odechce. Będziesz tęsknił za chwilami kiedy byłeś samemu. Seks jak sex. Po wielu latach staje się powtarzalny, szczególnie jak ktoś często nie zmienia partnerek. Ja żyję przede wdzystkim dla siebie, nie dam rady poświęcić drugiej osobie całego życia. Tobie polecam zmienić podejście bo się zamordujesz.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: A ja jeżdzę raz sam a raz ze znajomymi. To kim jestem? Nie ma co generaliziwać. Przestańcie Wy się ludzie tu zadręczać na tym tagu, bo to tylko pogłębia wasz stan psychiczny. Ja tu wlazłem poczytać opinnie o tinder bo sam go uzywałem, ale tu są takie jęki, że po paru dniach miżna wylewu doatać. Ja sie rozejrzałem na tinder, z kimś tam się pospotykałem i to gówno #!$%@?łem. Tinder
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: masz dobra morde. pewnie nawet jak do kogos podchodzisz o tak z dupy, to przyjmuja cie cieplo i juz sie gadka klei. a teraz wyobraz sobie ze jestes brzydki, na starcie oceniaja cie gorzej. nie bez powodu mowi sie ze najwazniejsze jest pierwsze wrazenie.

zreszta, tak jak wspomnialem. masz dobra morde. zaloze sie ze masz multum znajomych, dziewczyne (ewentualnie obecnie nie, ale do zrobienia jak ci sie zachce). i taki
  • Odpowiedz