Wpis z mikrobloga

jak nie na twiczy to na onlyfansie


@MrNeko: Nope, na OF jest taka sama konkurencja jak na Twitchu, zasada jest taka sama, marginalny procent się wybija, pozostała część może się bawić tymi dildosami przed dwoma widzami, ale nie za bardzo, bo rano trzeba do pracy xD Swego czasu sporo czytałam o takich środowiskach i wbrew pozorom laski wybijają się głównie na charyzmie, bo kobiet świecących cycem jest od cholery, ale tych
@jutokintumi: Często ci co wpłacają duże kwoty cofają później przelew w PayPal. Co prawda streamer może się odwołać wysyłając screena z dowodem że usługa została wykonana (donejt został wyświetlony), ale wątpię że ta laska nagrywa swojego streama.
jesli dobrze pamietam tylko 1.5% zarabia >500$


@Zerp: Otóż to, ale nie ukrywam, że mnie trafia, jak czytam teksty "a wystarczyło urodzić się kobietą", gdzie autor nie tylko bagatelizuje realia, ale przede wszystkim odstawia na bok aspekty moralne, zupełnie tak jakbyśmy ich nie miały i praca na kamerkach to coś, co każda z nas chce robić. No i to "gdyby". Nie ma "gdyby". Jako facet też można w ten sposób zarabiać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jutokintumi: wy wyżej to chyba nie wiecie na czym polega pralnia pieniędzy. Podpowiem: nie na przelewaniu pieniędzy oficjalnymi kanałami, bo to kompletnie nie ma sensu.
@jutokintumi: ale faceci też na donateach też duża zarabiają. Kiedyś widziałem na twichu jak gościu w jeden weekend zgarną 3k zł ale miał dobre gadane podczas grania. A ja na tyle pracuje prawie cały miesiąc