Wpis z mikrobloga

@goferek: Nie ogarniasz nic, kompletnie. Facet zawsze jest skazany na siebie. On ma zająć się problemem, jak się wydarzy, on ma być samowystarczalny, jak sam sobie nie da rady to nikt mu nie pomoże, zwłaszcza baba. Takich rzeczy kazy od niego oczekuje. Więc co za znaczenie ma jej zawód? Brzmisz jakbyś szukał kogoś do dzielenia rachunków, bo isę boisz że samemu nie dasz sobie rady. Rola kobiety jest inna, większość współczesnych
@jakismadrynickpolacinsku lakiernik dzisiaj to jak młynarz 1000 lat temu, przecież nie trzeba mieć specjalnych skilli społecznych żeby mieć w #!$%@? znajomych z takimi umiejętnościami a to jest ważne dla lasek. Już nie mowie ile mozna na tym buły trzepać... Łatwiej Ci chyba będzie poznać normalna babę IRL.
ja bym pomyślała że dużo zarabiasz xd


@banjo no ja tez nie rozumiem dlaczego ja wyzywaja od "materialistek", przeciez lakiermik spoko zarabia i to zawod z perspektywa na samodzielnosc i coraz lepsze hajsy, nie?


@jakismadrynickpolacinsku dla pustaka bedzie to zbyt malo "prestizowy" zawod, ale to na szczescie sama Ci sie zweryfikowala. Praca jak praca. Fach w ręku zawsze sie ceni, uwazalabym Cie za robotnego i ogarnietego (nie ze klikanie w kąkutr z
@jakismadrynickpolacinsku: Kiedyś jak bardzo dużo używałem tindera i po n-tym spotkaniu już nie chciało mi się ciągle gadać o tej samej pracy, to robiłem tak, że wymyślałem sobie zawody jakie wykonuje. Raz byłem pilotem helikoptera, raz sprzedawałem warzywa na straganie a innym razem przygotowywałem zwłoki do pochówku. Nigdy nie trafiło mi się, żeby dziewczyna usunęła parę z tego powodu. Miałeś po prostu pecha.