Wpis z mikrobloga

@Pawel993: przecież tka jest ze wszystkim. Na banki też najeżdżali i mówili, że muszą coś zrobić, a do skarbu państwa ponad 45% należy. Ale tego ludzie, którym Kaczyński i Morawiecki albo TVP nakłamią, nie sprawdzą. Nawet jak jakimś cudem usłyszą o tym to machną na to ręką. Przecież oni potrafili w TVP nadawać o zaśnieżonej drodze w Warszawie jako sprawce Trzaskowskiego przez cały dzień podczas gdy nie była to droga zarządzana
@realizta: dokładnie, ludzie głupi łapią się na to, że niby Tusk i KO namawiało do sankcji do blokady węgla z Rosji. Wcześniej PiS sam się szczycił, że węgla nie zabraknie, że jest olbrzymi zapas i jesteśmy samowystarczalni. To kto w takim razie odpowiada za to? Rząd, który sprawuje nad tym kontrolę czy inni ludzie, którzy chcieli działać w oparciu o informacje podane przez rządzących, którzy publicznei się wypowiadali o stanie polskich
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam cały PiS, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci


@KrolRyszardWspanialy: Jakie ministerstwo dla ciebie, wariacie?
@Pawel993: Matko Bosko Pisowsko!

Jak już się robi "fact checking" to wypadałoby się odnieść do tego co zostało powiedziane, a nie do tego co się chce, żeby zostało powiedziane.

Kaczyński nie powiedział, że porty zostały sprzedane, tylko że nabrzeża portów zostały wyprzedane. (Nie sprawdzałem nagrania, przyjąłem, że jeśli autorem plakatu jest PO, to raczej nie zmanipulowali cytatu na swoją niekorzyść). Informacja, że porty są w 90% własnością SS w żaden sposób
no dobra ale gdzie jest to wąskie gardło ktore wredne PO sprzedało?


@Pawel993: A skąd ja mam wiedzieć? Przecież nie o tym pisałem.
Nie twierdzę, że Kaczor ma rację. Pisałem tylko, że plakat, który miał z założenia zaorać Kaczora, nic niestety nie wyjaśnia.