Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Komunikat
https://wykop.pl/link/7954455/awantura-w-lokalu-w-centrum-lublina-obywatel-zimbabwe-zaatakowal-mezczyzne

499

Awantura w klubie w Lublinie. Wiemy, jaki zarzut usłyszał obywatel Zimbabwe

Awantura w klubie w Lublinie. Wiemy, jaki zarzut usłyszał obywatel Zimbabwe

- Po wytrzeźwieniu obywatel Zimbabwe usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. W chwili zdarzenia miał ponad 1,5 promila alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za przestępstwo z art. 157 par.2 Kodeksu karnego grozi mu grzywna, ograniczenie wolności lub 2 lata więzienia

kapitan-serwatka
kapitan-serwatka
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 11:40:41
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    imigranci
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Lublin sprowadza Afrykę do miasta.
FrankDelgado
z youtube.com
  • 42
Sprawca to DJ z Warszawy, kilka lat w Polsce.
Vahanara888
z lublin112.pl
  • 17

Komentarze (85)

najlepsze

Vahanara888
Vahanara888
Vahanara888
02.06.2026, 13:11:16 via Wykop
  • 291
jaja jakieś normalnie - uszkodzony rdzeń i lekki uszczerbek????
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vahanara888
Vahanara888
Vahanara888
02.06.2026, 17:03:04 via Wykop
  • 155
@Kartoffelpanzerkampfwagen: za każdym razem jak otworzysz japę to udowadniasz że jesteś the billem.

Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Jak nam przekazano, konieczne było założenie szwów na rozległej ranie. Dodatkowo u mieszkańca Lublina stwierdzono obrażenia rdzenia kręgowego. Obecnie policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

https://www.lublin112.pl/awantura-w-lokalu-w-centrum-lublina-obywatel-zimbabwe-zaatakowal-mezczyzne-zostal-zatrzymany/
  • Odpowiedz
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
02.06.2026, 17:37:47 via Wykop
  • 48
@Kartoffelpanzerkampfwagen: Kolega widzę podnosi poziom wykopu.

  • Odpowiedz
miszczumsc
miszczumsc
miszczumsc
02.06.2026, 15:21:08 via Wykop
  • 141
A dlaczego to robią? Bo NIE OBAWIAJĄ SIĘ KONSEKWENCJI!!!
Obcokrajowcy w Polsce czują, że MOGĄ ROBIĆ WSZYSTKO łamać prawo, atakować szklanką od tyłu w szyje stanowiąc zagrożenie dla życia albo doprowadzając do kalectwa, bo ZBYT NISKA GROZI IM KARA!!
Za takie przestępstwa jako goście w Polsce powinni być:

1) Sprawiedliwie i surowo karani
2) Konfiskata majątku i odpracowywanie na rzecz utrzymania podczas odbywania wyroku oraz na pokrycie kosztów deportacji oraz szkód
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

petarded
petarded
02.06.2026, 19:09:20 via Android
  • 10
@miszczumsc: w 3 punkcie powinienes skreslic "po odbyciu wyroku"
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
03.06.2026, 06:18:32 via Wykop
  • 11
A dlaczego to robią? Bo NIE OBAWIAJĄ SIĘ KONSEKWENCJI!!!


@miszczumsc: Nie, po prostu agresja jest jedynym sposobem rozwiązywania problemów znanym przez nich. Analogicznie dla tego na przykład w Szwecji masz tyle strzelanin i zamachów bo jest tam pełno ludzi z Somalii którzy tylko i wyłącznie to znają. Dla tego między innymi nie powinniśmy wpuszczać tych ludzi do Polski/Europy bo to jest zwyczajnie niebezpieczne dla naszych społeczeństw.
  • Odpowiedz
wirus_vikop
wirus_vikop
wirus_vikop
02.06.2026, 13:05:45 via Wykop
  • 98

Komentarz usunięty przez moderatora

kristart
kristart
kristart
02.06.2026, 18:10:34 via Wykop
  • 43
@wirus_vikop: Dlatego że ukrainiec był biały.
  • Odpowiedz
xe29gR3xL3Z1
xe29gR3xL3Z1
xe29gR3xL3Z1
03.06.2026, 04:17:54 via Wykop
  • 18
@kristart: tym razem nie zabił, trzeba dać mu szanse.
  • Odpowiedz
BladeRunner555
BladeRunner555
03.06.2026, 04:18:32 via Wykop
  • 87
My to się nie potrafimy uczyc na bledach. Sam poczatek a juz ulgowe traktowanie bo to przeciez biedny afrykanczyk. A konczy sie jak z Henrym Nowakiem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
03.06.2026, 05:09:26 via Wykop
  • 14
@BladeRunner555: niestety nie macie dzieci. Wiec wyrok został.juz wydany. Bialy człowiek zostanie zmieciony, bo jest leniwy. I tyle. Dla kolorowych nie istnieją wycieczki. Dla nich liczy sie rodzona. Duża rodzina. Resztę sobie dopowiedz
  • Odpowiedz
home-uk
home-uk
03.06.2026, 06:14:05 via Wykop
  • 8
@uprowadzenie-koparki: dokladnie, duza rodzina, robic wiele dziecek. To ze 7 z 10 umrze to nie problem bo reszta bedzie utrzymywac starego na starosc. To nie moja opinia tylko misjonarzy, ktorzy tam do nich pojechali glosic slowo, a dostali tylko obraz gdzie kobieta zasuwa a pan i wladca robi dzieci.

Nam do kraju sprowadzaja ich NGO'sy i prywaciarze(gdy stare rury klaszcza) bo przeciez polscy prole nie chca produkowac wyrobnikow za psi
  • Odpowiedz
nowart76
nowart76
nowart76
03.06.2026, 05:49:45 via Android
  • 70
nowart76

źródło: 7445

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
02.06.2026, 21:04:47 via Wykop
  • 54
Gość już powinien być w samolocie do Harare, po co go tu trzymać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

taatatko
taatatko
taatatko
03.06.2026, 04:10:00 via Wykop
  • 4
@panzmarszrutkiwbiszkeku: samolocie?
  • Odpowiedz
Lipek12s
Lipek12s
03.06.2026, 04:27:52 via Android
  • 32
@panzmarszrutkiwbiszkeku: @taatatko *w katapulcie
  • Odpowiedz
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
02.06.2026, 17:35:11 via Wykop
  • 48
impreza prezentująca w Lublinie kulturę afrykańską

No to mają kulturę afrykańską xD
Chociaż kuflem to już bardziej rosyjska kultura.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Imyourboss
Imyourboss
Imyourboss
03.06.2026, 05:27:41 via Android
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Imyourboss
Imyourboss
Imyourboss
03.06.2026, 12:38:31 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Imyourboss
Imyourboss
Imyourboss
03.06.2026, 13:23:04 via Android
  • 3
@Elmirka16: zapomniałem dodać, to jest jego pierwsza odsiadka, chłopak lat 23, ma 2 letnia córkę
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
03.06.2026, 04:04:05 via Wykop
  • 12
W pasiaki go, niech liźnie polskiej "kultury" pod celą, a później kopa i zakaz wjazdu do całej EU.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czyci
czyci
03.06.2026, 21:10:49 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
siddhariha-cautama
siddhariha-cautama
03.06.2026, 07:03:17 via Wykop
  • 11
Od kiedy to Rozległa rana na głowie wymagająca szycia jest lekkim uszczerbkiem na zdrowiu? Lekkim uszczerbkiem na zdrowiu to może być siniak pod okiem ewentualnie otarcie naskórka na ramieniu. Ale rozumiem logikę panu w policjantów skoro był tylko lekki uszczerbek na zdrowiu to nie trzeba deportować A rada na głowie sama się zagoi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PoldPL
PoldPL
03.06.2026, 09:09:43 via Android
  • 3
@siddhariha-cautama: jeśli przyłożysz komuś z dobrym prawnikiem i plecami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3053
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2437
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2027
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1790
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1795
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #lubelskie
  • #heheszki
  • #bialystok
  • #nieruchomosci
  • #polska
  • #warszawa
  • #motoryzacja
  • #pytanie
  • #rzeszow
  • #kiciochpyta
  • #rower
  • #pogoda
  • #patologiazewsi
  • #burza
  • #lotnictwo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking