Wpis z mikrobloga

  • 2803
Właśnie się dowiedziałem, że moja szwagierka zamówiła do chrztu ubranko dla dziecka, ochrzciła dziecko w nim i odesłała bo ma 14 dni na odesłanie wedle prawa. Powiedziałem żonie, że wedle mnie zachowała się jak zwykła #polka na to mój #rozowepaski że wszyscy tak robią, ja na to że chyba w jej w rodzinie ( późnej sobie uświadomiłem że ja również do niej należę ale chodziło mi oczywiście o rodzinę z jej strony xd ) inba jest na 102 ale jednak swojej zasady mam i gardzę takim zachowaniem.
  • 151
@Erravi: dlatego sklepy powinny przyczepiać duże metki w takim miejścu, którego nie da się ukryć i problem z głowy. Zerwana metka = używany towar


@UnaLaluna: kupowałem mojej różowej suknię ślubną na chybił trafił z allegro (jej rozmiar, jej gust, jedyny egzemplarz, kilkaset złotych taniej).
Przyszła z wielką czerwoną metką na wysokości piersi, że jej zerwanie oznacza utratę prawa zwrotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da się? Da
@Erravi to coraz bardziej popularna praktyka. Już w 2007 roku jak byłem w Anglii to był taki sklep Argos i tam ludzie zwracali na potęgę po użyciu.
Z drugiej strony jest to dopuszczalne więc kwestia tylko czy moralne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Erravi: mam tu dwa wnioski: żyjesz w związku ze zwykłym dziadostwem, drugi wniosek, że żona to nie rodzina. Pozdro
Edit: a do tego pewnie uważacie się za tych LEPSZYCH Polaków jak Kuźniar ;)
@Erravi: no rzeczywiście głupie zachowanie i nigdy nie słyszałam żeby tak ktoś wgl robił.


@Pierona: to jest zachowanie "na kuźniara", bo się cymbał lata temu w jakimś materiale z USA o ile dobrze pamiętam tym chwalił i niestety ludzie tak robią, a potem normalny człowiek zamawia i ma loterię, czy płacąc za nowy dostaje nowy, czy ze zwrotu (w cywilizowanych sklepach sa outlety, ale też zdarza się im je pominąć).
@moll: zapisują nieświadome niczego dzieci do związków wyznaniowych bez ich zgody? to #!$%@?, ale niestety, robią tak


@elberet: nie ma to jak #!$%@? się do chrztu xD Jak jesteś niewierzący to powinno cię w ogóle nie interesować czy ktoś ci w dzieciństwie pokropił kranówką po głowie czy nie xD
@ToTenOdTegoSeraCoGoJadles: mi ktoś pokropił i nie byłem pytany o zdanie, ale żeby wypisać się z sekty żyda na patyku musiałem skończyć 18 lat i użerać się z formalnościami. może masz w dupie swoją autonomię, do jakich stowarzyszeń, sekt i związków cię zapisują bez twojej zgody. ja nie. pozdrów swojego pasterza, owieczko.
to jest właśnie katolickie miłosierdzie. Zrobić sprzedawcę w #!$%@? przy okazji chrztu dziecka. Jak ja gardzę takimi ludźmi...


@PozorVlak: tu już nie chodzi o nic...no ale ja bym się #!$%@? najnormalniej w świecie wstydził tak robić. xD
@elberet

zapisują nieświadome niczego dzieci do związków wyznaniowych bez ich zgody? to #!$%@?, ale niestety, robią tak

Do przedszkola i do żłobka również bez ich zgody!
@ToTenOdTegoSeraCoGoJadles: mi ktoś pokropił i nie byłem pytany o zdanie, ale żeby wypisać się z sekty żyda na patyku musiałem skończyć 18 lat i użerać się z formalnościami. może masz w dupie swoją autonomię, do jakich stowarzyszeń, sekt i związków cię zapisują bez twojej zgody. ja nie. pozdrów swojego pasterza, owieczko.


@elberet: xDDDD niezły szur z ciebie. W nocy do łóżka przychodził ktoś z tej sekty i się z tobą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mazaken: ja jestem w tej połowie, gdzie uważam że okres zwrotu to okres zwrotu. Nie pasuje mi to zwracam. Po to właśnie kupuje ubrania na zalando, przymierzam w domu i jak nie pasują, albo się zastanawiam dłużej, to przymierzam je kilka razy. Nigdy nie wyszłam w takim ubraniu z domu, ani nawet po domu nie chodziłam lol
Moim zdaniem nieuzasadnione zwroty nie powinny istnieć, tylko wynikające z wad produktu, które objawiły się po zakupie (i w takiej sytuacji produkt wraca do producenta, a nie do ponownego wystawienia).


@redemptor: przy sprzedaży internetowej to sobie ich braku nie wyobrażam, ale jednocześnie "wypożyczanie" potępiam. Sam mam świetny przykład: niedawno kupowałem kilka par spodenek, ta sama firma, ta sama seria, ten sam rozmiar, ale różne kolory. I co? Z trzech zamówionych jedne