Wpis z mikrobloga

  • 2803
Właśnie się dowiedziałem, że moja szwagierka zamówiła do chrztu ubranko dla dziecka, ochrzciła dziecko w nim i odesłała bo ma 14 dni na odesłanie wedle prawa. Powiedziałem żonie, że wedle mnie zachowała się jak zwykła #polka na to mój #rozowepaski że wszyscy tak robią, ja na to że chyba w jej w rodzinie ( późnej sobie uświadomiłem że ja również do niej należę ale chodziło mi oczywiście o rodzinę z jej strony xd ) inba jest na 102 ale jednak swojej zasady mam i gardzę takim zachowaniem.
  • 151
@Erravi: A zwrócisz uwagę szwagierce czy tylko żonie będziesz robił inbę? Pytam bo moja szwagierka też tak robi i gorszy mnie to niesamowicie, a ona się jeszcze tym chwali i cieszy, ale nie mam odwagi jej powiedzieć co o tym myślę. Niech firmy wymyśla jakieś zabezpieczenie, ja nie będę toczyć czyichś walk.
@Erravi: Niestety robią tak i to nie tylko z ciuchami. Siedzę na grupach rękodzielniczych, więc też się naczytałam o różnych sytuacjach. Potrafią zamawiać poduszki, różne ozdoby, torty (takie materiałowe) itd, żeby zrobić wystrój/tło i zdjęcia produktowe swoich rzeczy, a potem to odsyłają. Choć tu można coś ugrać, bo można mieć zapis w regulaminie o braku przyzwolenia na komercyjne wykorzystanie twojego produktu do zdjęć, jeżeli jest zwrócony. W przypadku ciuchów, o ile
@kinesin1000: Czmu niby należy? Musisz mieć zapis prawny, że nie można srać do paczkomatu? Tylko ludzie bez godności robią takie numery z zakupami, byłoby mi wstyd. Zachowując się w ten sposób nigdy nie wygrzebiecie się z gówna.