Wpis z mikrobloga

@MXkeys: koleś ewidentnie nawalony i pewnie się wkurzył, że mu alkoholu nie sprzedadzą. Już takie akcje nie raz widziałem. Niestety to jest typ człowieka, który nie powinien nigdy pić bo wyłącza mu się jakiekolwiek racjonalne myślenie i nie tylko dla niego samego stanowi zagrożenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
jeżeli pójdzie fama że knajpa ma problem z okolicznymi watażkami to nikt do niej nie przyjdzie.


@Hfpx: tak pierwsze co ludzie robią na urlopie to idą na spytki czy jakaś gówno restauracja ma problem z watażkami xDDD
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: Trzeba być skończonym debilem żeby w sytuacji gdy gość możliwe że naćpany rzuca sobie plastikowymi krzesłami i skakać do niego z łapami. Jeszcze rozumiem sytuacje jakby komuś krzywdę robił to wtedy trzeba jakkolwiek mu to utrudnić ale dla krzeseł ryzykować życiem.
  • Odpowiedz
@Shatter: a propos karty nietykalność xD koleżanka kiedyś myślała, ze złodziej targający ja za torebkę będzie dawał #!$%@? ze jest kobieta i zaczęła się z nim szarpać. Dostała takiego strzała, że ja poskładało, a chłop uciekł z czym chciał xd dobrze ze nie miał czegoś ostrego
  • Odpowiedz
Baby to jednak tępe są.


@Wykop24h: jakoś kilka innych normalnie się zachowuje, tylko jedna Karyna się odpaliła. Jakoś nie widzę komentarza "kobiety to jednak mądre są, że nie podchodzą do agresora" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Równie dobrze można spojrzeć na karka i napisać faceci to jednak tępi są, pusto w głowie, tylko #!$%@?ć się i robić zadymę.
  • Odpowiedz