Wpis z mikrobloga

@Nanuno: no , napisałem , ładnie go zglebili, dobrze że to zrobili w 6ciu funkcjonariuszy, bo myślę że 2óch by takiego naćpanego byczka tylko #!$%@?ło i porozrzucałby ich po promenadzie jak te krzesła XD Tak masz rację, porównywanie USA do PL trochę bezcelowe, ale bardzo obrazowe, gdzie u nas nie mogą go "tknąć" , a tam by dostał taki #!$%@? tazerami i jeszcze kolanami na glebie, że by sam pozbierał
  • Odpowiedz
@MXkeys przypomina mi się wizyta moich znajomych. Niedawno mnie odwiedzili, najpierw trochę podrinkowalismy później przejście na starówkę. Co się wstydu najadłem to głowa mała. Znajomi z lat kiedy byliśmy gówniarzami, ale jak się oni zachowywali to ja #!$%@?. Bekanie, pierdzenie, zaczepianie ludzi, zbijanie piątek z wystraszonymi turystami, jakieś pyskówki. Ostatni raz.
  • Odpowiedz
W połowie filmu siadają dwa wytatuowane łyse karki na krzesłach, zgrywają kozaczków, ale żaden z nich nawet nie ruszy #!$%@? żeby gościa uspokoić XD gdyby szczurek ważył 60kg to by go tam poskładali w minutę a tak to obsrali zbroje.


@Darthal: juz widze cwaniaczku jak ryzykujesz wlasnym zdrowiem dla czyjegos biznesu
  • Odpowiedz
  • 6
@Zeequen I tak to powinno wyglądać, że jak jesteś debilem i nie umiesz się zachować to musisz liczyć się z tym, że Policja użyje wobec Ciebie wszelkich możliwych ŚPB w tym broni. Bardzo szybko zredukowała by się liczba skaczących do Policji cwaniaków. Jestem za stanowczym zwalczaniem patologii i surowym ich karaniem. Dlatego przykro się czyta czasem, że robią policjantowi postępowania, bo nie miał czapki na interwencji, gdzie potrzebna mu jest ona
  • Odpowiedz
@Shashek

@Shatter: a propos karty nietykalność xD koleżanka kiedyś myślała, ze złodziej targający ja za torebkę będzie dawał #!$%@? ze jest kobieta i zaczęła się z nim szarpać. Dostała takiego strzała, że ja poskładało, a chłop uciekł z czym chciał xd dobrze ze nie miał czegoś ostrego


Przecież to jest normalny pierwszy ludzki odruch, że się bronisz, jak ktoś cię atakuje, serio wam się wydaje, że każda kobieta uważa,
  • Odpowiedz
@Nanuno: też tak uważam, powinno być prosto jak #!$%@?, mówię 3 razy, za 3cim mogę strzelić. Rozwiązało by to sporo takich sytuacji, gdzie patus sobie pozwala ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do samej polciji, oni sami pracują na swój wizerunek, jestem zdania, że tam powinny być jakieś wewnętrzne wybory co do np komendantów, oficerów. Potem tworzą się takie patologię , że jakiś niespełniony życiowo dupek
  • Odpowiedz
@MXkeys: Gość, który robi zadymę ma 46 lat. Obstawiam, że kark, który siedzi na krześle z tą babką oraz młody w białych spodniach to rodzina (matka, ojciec, syn), a gość od zadymy to jakiś ich znajomy (młody mówi o nim "kolega").

W 1:17 kark na krześle mówi - a właściwie pijacko bełkocze - "daj 2 tys. złotych, to go uspokoję, to będziesz miała porządek, nie ma problemu żadnego, daj 2
  • Odpowiedz
@MXkeys: Przerażające, że XXI wiek a takich sytuacji jest masa i mogą Cię spotkać w kompletnie biały dzień.To tylko pokazuje i utwierdza mnie w przekonaniu, że zawsze ale to zawsze gaz pieprzowy przy sobie, przeszkolenie w walce kubotanem i całe 365 dni w formie włączając w to treningi różnych SW & siłka + innych aktywności. Gwarancji nie mam, że dam radę według maksymy "na każdego kozaka znajdzie się większy kozak"
  • Odpowiedz