Wpis z mikrobloga

Nagranie z niedzieli nad jeziorem w miejscowości Charzykowy, typ ma 46 lat, a zachowuje się jak nabuzowany nastolatek, który ma b----l w głowie i cały świat jest jego wrogiem. Jak do tego doszło nie wiem, ale się domyślam xD Na końcu na szczęście policja wykonała swoje zadanie.

#bekazpodludzi #narkotykizawszespoko #gymcel #patologia #policja
MXkeys - Nagranie z niedzieli nad jeziorem w miejscowości Charzykowy, typ ma 46 lat, ...
  • 277
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ChamskoCytuje jaki haracz. Gość się naćpał i odwalał. Ta knajpa jest w samym centrum a obok jest posterunek policji. Ludzi tam jest o c---a i po prostu trafił się debil xd
  • Odpowiedz
@MXkeys byłem tam w niedzielę siedziałem obok nich jak opowiadali bajki na całą p***e, żeby każdy słyszał. Dobrze że się zwinalem zanim się zaczęło. Siedzieli razem przy stoliku wszyscy


@parinmrokop: Przecież jeden z tych karków w 1:15 mówi że jak chcą spokoj to niech zapłacą 2000 zł. Jakaś lewa gangsterka to jest lub świeże gangusu. Nagranie w necie krąży zaraz smutni panowie o 6:00 wpadną z zarzutami o działalności
  • Odpowiedz
Szkoda, że ta baba nie dostała w pysk i się nie złamała w pół, nie mam pojęcia co w głowie miała ale coś musi tam nie stykać. Ciekawe czy do niedźwiedzia też by podeszła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michu-lonik: ale co się zesrałeś zielonko, chodzi mi o to że typowi mógłby odpalić się berserk i zacząłby n--------a ludzi obok i wtedy zostałoby im uciekać bo taki dzik nie mógłby biec długo. Jak taki kark cię zaatakuje na ulicy to pozostaje ci uciekać. Już rozumiesz , czy jeszcze nie?
  • Odpowiedz
@MXkeys: "ja taki mały mam go uspokoić?" - no niby nie, ale latać z piwkami i siadać jak gdyby nigdy nic na środku też trochę głupio xd cała czwórka (2x karki, laska w dżinsie i młody) to jakaś patola/cwaniaczki.
  • Odpowiedz
@MXkeys: co za kretynki te laski, żeby przypadkiem pracodawca nie miał strat to drobna dziewczyna wpadła na pomysł zatrzymywania nabuzowanego, agresywnego, umięśnionego faceta xD
co za idiotki, brak słów
  • Odpowiedz
@aegypius: Ogólnie cała Twoja wypowiedź to 100% prawdy i wlączanie się w tego typu akcje w obronie krzesełek to idiotyzm do kwadratu na każdym polu. Ale co do obrony koniecznej to obrona mienia też może być przypadkiem obrony koniecznej:

Art. 25. KK

Obrona konieczna

§ 1.

Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.
  • Odpowiedz