Wpis z mikrobloga

@DonMisiek1906: dalej nie czaisz. To po.prostu #!$%@? cwaniaki a nie gangusy. I o to mi tylko chodzi. Moim zdaniem nawet nie byli razem tylko tamten drugi chciał przykozaczyć, patrz że ten chudy co siedział z nimi #!$%@?ł z krzeseł bez marudzenia. Ale ponownie, trzym się powodzonka i zero spiny! Miłego :)
@matiJ: Ty też dalej nie czaisz. Jeżeli przychodzi do Twojej restauracji miły pan w garniturze i z uśmiechem na twarzy mówi, że lepiej by było gdybyś zapłacił 2000 zł, żeby nie robić sobie kłopotu. Ty nie płacisz, a wieczorem masz przebite opony w samochodzie to właśnie zostałeś ofiarą gangstera. I nie ma znaczenia jaki krawat miał ten pan w garniturze. I czy był kumaty czy nie. Czy byli cwaniakami i chcieli
@DonMisiek1906: widzę, że się minęliśmy. Ja piję głównego do tego, że pisanie że wrócily lata 90 i wymuszenia to #!$%@?, bo to po prostu zjeby, a nie zorganizowana ekipa. A że #!$%@? maniane za którą powinni być sądzeni jak zorganizowaną to masz rację. Akcja słaba i powinni ich #!$%@? przed sądem pokazowo.
typ ma 46 lat, a zachowuje się jak nabuzowany nastolatek, który ma burdel w głowie i cały świat jest jego wrogiem.


@MXkeys: Obrażasz mnie w tym momencie. Wiek nie ma tutaj znaczenia jak mam 24 lata i zachowuje się jak nastolatek, mam burdel w głowie (mam na to papier) i cały świat jest moim wrogiem (na to biorę leki) ale nigdy bym takiego czegoś nie #!$%@?ł jak na filmie.