Wpis z mikrobloga

Chociaż od barmana czy obsługi wziąć gaz i mu strzelić po mordzie? Moment i jest usadzony, nie wyobraziłem sytuacji bo sam miałem taka, a ty idz domów frytki z keczupem bo jesteś na wakacjach. Polaku robaku


@Tomsz1989: I po chwili dostajesz lepe od jego kolegi karka który tam siedział. Idź się schowaj kozaku teorii. Nie było przemocy wobec innych to czekasz aż policja przyjedzie. A krzesła pewnie i tak ubezpieczone, lub
@rolnik_wykopowy: Misiaczku ja nikogo nie wyzywam od niewolników. Są w życiu wartości ważniejsze niż plastikowe krzesełko i im wcześniej ktoś to zrozumie tym lepiej dla niego. Co ona wskórała stawiając się takiemu troglodycie? On by ją zabił jednym strzałem a ona myślała że jak będzie piszczeć na niego to przestanie demolować knajpę.

Normalny człowiek poczeka na policję, złoży zeznania oraz pozew wraz z załączonym wykazem strat sporządzonym przez rzeczoznawcę. Nic więcej
  • 200
@Zjedzon
@Zeequen Jak czytam takie wysrywy, że w 6 osób się na niego rzucili to ręce mi opadają. Widać gołym okiem, że gość waży grubo ponad 100 kg, jest dobrze zbudowany i na 100% pod wpływem środków odurzających. Nie wiem czy wiecie, ale czasem obezwładnienie gościa, który waży 50 kg, a jest poćpany jak świnia jest nielada wyczynem, a co dopiero takiego schaba. Próba obezwładnienia tego agresora w 2 osoby, mogłaby się