Wpis z mikrobloga

@MXkeys:
- gość mówiący o zapłaceniu 2k nie jest od wyciągania haraczu tylko zwyczajnie wie, jakiego ma kumpla i ma to w dupie co tamten robi i co z nim później zrobią. Może sam ma zawiasy i nie będzie sobie srał w papiery, bo kumplowi się coś odkleiło. To jest taka odpowiedź na "zrób coś" i tekst jest skierowany do chudego w białych spodniach, który wcześniej rozmawia z barmankami.

- dziewczyny
@MXkeys: Żarty żartami, ale ta laska co chciala go uspokoić to chyba ma IQ tych wyrzucanych krzesel. Jeden strzał na dziaslo mógłby połamać jej szczękę i wątpię że dla pracodawcy byłaby coś jeszcze warta. Inna kwestią, że jeżeli to próba wymuszenia haraczu, to mam nadzieję że Policja stanie na wysokości zadania, zdusi tego typu zachowania w zarodku i nie wrócimy w tym temacie do lat 90.
@MXkeys: Ej, wychodki, czemu nie skamlecie, że milicja rzuca obywatelem?

idealny przykład niewolnika w robocie, chroni dobytek swojego szefa, ryzykując swoje zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡( ͡° ͜ʖ ͡°)°)


@Tenczlowiektutaj: @szynszyla2018: @pablosik: Ja wiem, że dla takich jak wy to abstrakcja, ale może to jakiś rodzinny biznes i zwyczajnie broni swojego dobytku, no ale lepiej zwyzywać od tępych i