Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej pizzy jaką tylko zobaczyliśmy. Mimo, ze chłop na początku proponował mi 105, ja zaproponowałam Ostro, co można było zobaczyć w poprzednim wpisie. Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż mi brzuszek wywaliło xd Chłopak był minimalnie niższy ode mnie, a ja mam 175 cm wzrostu. Jeszcze powiedział, ze mam ładną bluzkę, zdjęcia outfitów na randki bede wstawiać jak mi się będzie chciało. Co do pytań - tak, zapłacił za ta pickę i dał mi tego blika, o którego poprosiłam XD Jutro idę z innym chłopakiem na sushi. Mój challenge polegający na codziennym chodzeniu do restauracji z innym chłopakiem z #tinder i #badoo ma się świetnie. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski
Pobierz rozowyslonikx - Wracam z dzisiejszej randki, byliśmy na dosłownie pierwszej lepszej p...
źródło: comment_1658688112lfCW752dOfAR1OqAbeopTu.jpg
  • 228
Twoj chellenge polega na tym zeby oszukiwac ludzi, że to randka, a tak naprawdę chcesz sobie zjeść za darmo?


@Duszqable: Swego czasu bardzo popularny był tutaj chellenge polegający na oszukiwaniu kobiet że przystojny Klaudiusz chce się z nimi umówić po czym wystawianie ich. OPka przynajmniej naprawdę się z nimi spotyka, gdzie tu wykopki nagle problem zobaczyły?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rozowyslonikx: psst pro tip skoro nie stać ci na jedzenie to wypada iść do ośrodka dla bezdomnych. Jak byś była z Krakowa to ci mogę podać lokalizację na autobus z jedzeniem dla bezdomnych który zawsze jest na miejscu o 22