Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PiesTaktyczny: Nigdy tego nie zrozumiem, ale w Warszawie to nagminne, by pieseczki sobie hasały bez smyczy albo na tej taśmie rozciągniętej na całą drogę. Raz sobie spokojnie wieczorkiem biegałem po parku, aż tu nagle bęc. Podcięcie od tyłu niczym w piłce nożnej. Okazało się, że to swobodnie puszczony i sporawy pies postanowił pobawić się w Jacka Góralskiego. Na szczęście obyło się bez urazów.
@PiesTaktyczny: co trzeba mieć w głowie żeby trenować tam gdzie chodzą dzieci z psami? Normalna osoba na ścieżkę rowerowej jedzie 15-20 km/h i w takim wypadku zdąży zahamowac. Ale jaśnie pani widocznie #!$%@?ła jak #!$%@? i ma pretensje xD to tak jakby kierowca jechał 120 km/h po drodze pośrodku lasu i się żalił, że sarna/łoś mu się pod maskę #!$%@?ł i samochód i on sam do kasacji xD
Jestem wg. niektórych psiarzem (i to totalnym), ale zawsze jak widzę, że jedzie ktoś na rowerze lub biegnie to zawsze pies na krótką smycz i do nogi, bo wiem, że lubi "pogonić". Dodatkowo też mam na osiedlu dzieci, które prowadzą na smyczy amstaffy albo nawet "przyjacielskie" labradory i za każdym razem jak idę z moim psem to wolę nadrobić kilka metrów na około niż patrzeć na dzieciaka ciągniętego przez psa, bo rodzice
@PiesTaktyczny: raz szedłem przez osiedle i widziałem kobietę lat ok. 30 z takim #!$%@? owczarkiem. Kawałek dalej szła starsza babeczka z 2 takimi małymi szczurami i jak ten owczarek zobaczył te małe psy to poleciał w ich stronę. Kobieta która trzymała owczarka na smyczy poleciała razem z nim XDD, no dosłownie była ciągnięta po trawniku ale o dziwo nie puściła smyczy. Babeczka z małymi psami w moment poleciała do klatki, żeby
widzisz dziecko z psem w terenie zabudowanym, zwolnij do 20km/h, bo zawsze może dziecku uciec xD


@malinq:

jeżeli:
-z twoich umiejętności
-warunków pogodowych
-budowy drogi
-stanu hamulców

wynika że trzeba zwolnić do 20kmh bo dziecko może zbiec lub pies to TAK TRZEBA ZWOLNIĆ

i to że nazywasz to absurdem tylko pokazuje że nie masz prawka lub jesteś z tych "szybkich ale bezpiecznych"
wynika że trzeba zwolnić do 20kmh bo dziecko może zbiec lub pies to TAK TRZEBA ZWOLNIĆ

i to że nazywasz to absurdem tylko pokazuje że nie masz prawka lub jesteś z tych "szybkich ale bezpiecznych"


@bobikufel: jeżeli uważasz, że możesz wyhamować z 50km/h do zera na jednym metrze z którego pies może Ci wybiec jak mu #!$%@? to znaczy, że skończyłeś naukę fizyki zanim ją zacząłeś.
Pies na spacerze powinien być z osobą, która jest w stanie nad nim zapanować. Nawet mały pies może stwarzać zagrożenie, gdy nie ma nad nim kontroli


@PiesTaktyczny:
Brak pozdrowień dla mieszkających w bloku posiadaczy yorków. Nie wiem co jest nie tak z opiekunami akurat tej konkretnej rasy ale nagminnie widzę yorki biegające za właścicielem bez smyczy po osiedlowych uliczkach. Przestałem już liczyć ile razy unik w ostatniej chwili niemal doprowadził do