Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A słyszałeś kiedyś o licencji na chodzenie? XD Albo o egzaminie na pieszego?


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: Jak pójdziesz do podstawówki to w ramach elementarza masz informacje o tym, że nie należy się #!$%@?ć pod jadący samochód kiedy się tylko podoba.

Nieznajomość przepisów nie zwalnia z obowiązków ich przestrzegania.

Zdawałeś egzamin na obywatela, robiłeś licencję na funkcjonowanie w społeczeństwie żeby wiedzieć, żeby nie kraść i nie niszczyć cudzej własności?

kolejny absurd.
@PiesTaktyczny: psy w blokach powinny być ogolnie zakazane, raz że pies musi mieć swoj teren, dwa ze terenow zielonych jest nie dużo, wasze dziecko potem chodzi wejdzie w guano i się upaprzy i lipa będzie jak sie dotknie ust. to w trosce i o psy i o dzieci
@s---k: aha. Dla ciebie to punkt widzenia, a dla mnie fizyka. Inaczej - ja nikomu nie zabraniam się połamać czy też zabić, ale wkurza mnie ubolewanie i pretensje do wszystkich tylko nie do siebie po wypadku.
w mojej okolicy tak na oko 11-letnia dziewczynka wyprowadza na smyczy pittbula


@ofiaralosu: Kur właściciele pitbulli to są jeszcze większe debile jak te psy. Ilerazy po mieście idę do siedzą w parku, piją piwo i oczywiście bez smyczy...
Typie, jak jedziesz na rowerze i omijasz ludzi z psem, dzieci, koty krowy itd idących tą samą ścieżką to

- zwalniasz

- zachowujesz odległość od omijanych

Pies nie osiągają prędkości naddźwiękowych żeby nie dało się go bezpiecznie ominąć xd


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: Typie jak pies wbiega pod koła to nic nie zrobisz i jest gleba. Także Typie psa się pilnuje, albo się płaci za jego niedopilnowanie. To się nazywa wypadek. Typie.
@s---k: czyli nie wiadomo którędy ona jechała xD. Ta ścieżka faktycznie szeroka i jeżeli to prawda to w takim razie wina jest tych dzieciaków, że po ścieżce rowerowej chodzili.
Typie, jak jedziesz na rowerze i omijasz ludzi z psem, dzieci, koty krowy itd idących tą samą ścieżką to

- zwalniasz
- zachowujesz odległość od omijanych
Pies nie osiągają prędkości naddźwiękowych żeby nie dało się go bezpiecznie ominąć xd

@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: jak pies wbiega pod koła to nic nie zrobisz i jest gleba.

@reddin: Można zwolnić albo wręcz, o zgrozo się, zatrzymać. Jak się jedzie ścieżką po której poruszają się dzieci
jak to kuźwa wyłączyć ??
który raz jakiś news o pedalarzach jest #!$%@? na główną na sztywno ? Smutna historia ale czy muszę to oglądać za każdym razem, jak zaglądam na wykop w tym samym miejscu ?
Bo nie chcę. Nie mogę też zminusować..
Zwolniła widząc dzieci z psem.


@BlackFoo: nie pamięta czy uderzyła w psa, ale pamięta ze zwolniła. Ty w to wierzysz? Ona nie wyjechała na przejażdżkę tylko na trening gdzie pewnie cisnęła ile wlazło. Po publicznym szlaku. Potem się dziwią ze trzeba stawiać ograniczenia prędkości na ścieżkach rowerowych bo taki profesjonalista nie potrafi myśleć dalej niż czubek własnego nosa.
Też kiedyś przeleciałem przez kierownicę bo jork na flexi wbiegł mi tuż pod koła (na osiedlowej ścieżce rowerowej). Był trzymany przez kaszojada. Ale to nic nie zmienia, mógłby nawet być trzymany przez osobę dorosłą.
Normalnie tematu by nie było, bo takie "przygody "się zdarzają. Też jestem psiarzem.

Ale najlepsze, że #!$%@? #madka #p0lka wydarła japę na mnie. Ale nie zwróciła uwagi bachorowi, że nie pilnuje psa.
Można zwolnić albo wręcz, o zgrozo się, zatrzymać. Jak się jedzie ścieżką po której poruszają się dzieci to się uważa bo inaczej można wpaść na coś lub kogoś.


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: https://www.wykop.pl/wpis/66810377/#comment-237187053 Jechała dość wolno. Zdarzył się wypadek, winny jest właściciel psa. Jak tobie pod samochodzik wbiegnie jeż, albo pies, to też ci napiszę, abyś jechał wolno, albo się co chwilę zatrzymywał.

Beka jest z ciebie taka, że tak nienawidzisz rowerzystów, że
@PiesTaktyczny: Widze dziecko albo psa to zawsze zwalniam, dziecko jak to dziecko zawsze może mu coś odwalić a pies jak to pies a w sumie jak to prawie każdy z nas nie lubi cyklistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jechała zbyt szybko skoro nie była wstanie ominąć lub zatrzymać się przed psem którego widziała xD


Nieprawda, nie na tym polega wypadek.

Osobiste wycieczki sobie daruj synku.


@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: Ale przecież widać synku, że przemawia przez ciebie nienawiść do rowerzystów zaszczepiona, przez dalekowschodnią mentalność, pytanie tylko, kto ci ją zaszczepił.
gdzie się do cholery mają poruszać rowerzyści,


@s---k: nikt jej nie zabrania jeździć po ścieżce ale niech się zachowuje jak każdy inny rekreacyjny rowerzysta dla którego ta ścieżka powstała. Jak widzisz ludzi i zwierzęta to zwalniasz do 10-15 km/h I obserwujesz otoczenie. Ale pewnie to popsuło by jej kadencję i moc wyjściową więc dalej cisnęła 30-40 na godzinę.
@BlackFoo: ale ona pamięta ze zwolniła, ale nie pamięta czy w ogóle był pies I czy go potrąciła.

Ludzie tu piszą oderwani od rzeczywistości profesjonalnych kolarzy którzy myślą że są najważniejsi na szlaku.

Miałem kilka lat temu i pamiętam wszystko.

Jak nie potrafi jeździć wśród ludzi to niech ćwiczy na drogach lub w domu na trenażerze. Mogę się założyć że ta ścieżka nie jest wyłącznie dla rowerzystów, a panienka zapoeprzala rowerem
Jak nie potrafi jeździć wśród ludzi to niech ćwiczy na drogach lub w domu na trenażerze.


@j3sion: Będzie sobie ćwiczyć gdzie jej się podoba, bo po pierwsze: https://www.wykop.pl/wpis/66810377/#comment-237187053

A po drugie:

Dz.U.2022.1360 t.j. Akt obowiązujący
Wersja od: 30 czerwca 2022 r.
Art. 431. [Szkoda wyrządzona przez zwierzęta]
§ 1.
Kto zwierzę chowa albo się nim posługuje, obowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody niezależnie od tego, czy było pod
@s---k: na drogach publicznych przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobicie. Najwyżej sobie samemu.

I się jeszcze ujawniłeś, typowy kolarz myśli że wszystko jest dla niego a reszta ma uważać bo pan jedzie.