Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@White_power: zupełnie inny temat. Lubelskie to zagłębie pseudohodowli, a malinois to pies maszyna, ale psy po pseudo są często niestabilne. Takie połączenie to proszenie się o kłopot. Nie wiem kto był właścicielem, ale pseudo potrafią wywalić psy do lasu, które się nie sprzedały, bo są lękowe czy agresywne. Nie są rzadkością psy na lubelszczyźnie w wieku około roku/dwóch znajdowane parami albo nawet czwórkami.
Powinny być obowiązkowe chipy dla szczeniaków do pewnego
@s---k: przez takich ludzi jak wy kolarze którzy nie potrafią się zachować na drodze w Polsce. @reddin:

Kolarze w Holandii korzystają praktycznie zawsze ze ścieżek i dróg dla rowerów. Jak jedzie rodzina to zwalnia i powoli ich wyprzedza. Mieszkałem w turystycznej miejscowości i nie było takiej dziczy wśród rowerzystów jak tu.

W nl po ścieżkach często jeżdżą skutery i też zwalniają jak widzą ze idą nią dzieci. No i rowerzystów
przez takich ludzi jak wy kolarze którzy nie potrafią się zachować na drodze w Polsce. @reddin:


XDD ale ja nie jestem kolarzem ¯\_(ツ)_/¯

Kolarze w Holandii korzystają praktycznie zawsze ze ścieżek i dróg dla rowerów. Jak jedzie rodzina to zwalnia i powoli ich wyprzedza. Mieszkałem w turystycznej miejscowości i nie było takiej dziczy wśród rowerzystów jak tu.


Bo są i są wykonane prawidłowo, nie taki badziew jak w 90% w Polsce.
reddin - > przez takich ludzi jak wy kolarze którzy nie potrafią się zachować na drod...

źródło: comment_1658746746Vy2uGwWVwV5aSmj5Dfb2cd.jpg

Pobierz
@PiesTaktyczny: u mnie w blokowisku kiedyś wprowadziła się do kawalerki babka z ogromnym, agresywnym malamutem. spacerowała bez smyczy, jak i kagańca. dzień za dniem przy placu zabaw i pod oknami. w ciągu jednego tygodnia pies zagryzł koło ośmiu psów w tym i mojej młodszej siostry straszą już chihuahuę, która niestety nie zdołała przeżyć z powodu krwotoku wewnętrznego. pies odszedł w ciągu niecałej godziny. ojciec był wkutwiony i chcia wyłącznie na przyszłość
@fantasmagorian: teraz również po mojej wyprowadzce na nowe osiedle, tez są jazdy z psami. pozostawiane w domu na 12h same - szczekają i wyją, ze cała klatka słyszy. Nocami również słyszę ciagle jak w bloku obok wyje pies, bo właścicielka zamyka go na cała noc na balkonie. Interwencja policji na nic. Większość ludzi nie powinna mieć żadnych zwierząt.