Wpis z mikrobloga

Muszę się Wam do czegoś przyznać - okłamałem Was

Nie używam środków dopingujących. Moja sylwetka i wyniki są w 100 % naturalne i osiągalne dla każdego, kto raz w tygodniu pójdzie na basen. Zrobiłem to ponieważ wiecie mam klientów na dopingu i chciałem się dla nich uwiarygodnić. Głupio postąpiłem. Także oświadczam, że jestem naturalem a to wszystko, ze niby coś brałem to dla beki/zgrywy. Później przedstawie swoje badania udowadniające, ze jestem naturalem jak i zrobię test na wariografie

#pdk

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #doping #sterydy #fullborsukworkout
  • 16
@Kasahara: Wiem co czego nawiązujesz, ale biorąc pod uwagę jego sylwetkę na zawodach to jestem skłonny uwierzyć, ze to natural. Ja się oczywiście nie znam, ale nie widzę w jego przypadku lepszego argumentu na udowodnienie bycia naturalem niż wzięcie udziału w zawodach dla naturali.

Zarazem uważam tez, ze typ ma w #!$%@? gen i te jego szamanizmy nijak nie wpływają na jego performance, a nawet jeżeli to w marginalnym stopniu. Trapsy
@Kasahara: Tak btw to chciałem podziękować. Twój post kilka miesięcy temu o tym, że szukasz podopiecznych zmotywował mnie i od tamtego czasu ćwiczę pod okiem trenera personalnego. Co prawda nie jest tanio, ale jestem bardzo zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º)