Wpis z mikrobloga

@NadmiarNiedoboru: Ja byłam w Technikum Budowlanym i podczas gdy chłopaki mogli kłaść płytki, stawiać ścianki działowe, murować, to my głównie sprzątałyśmy, myłyśmy fugi, ewentualnie zacieranie gładzi. Wiec już chyba wolałabym siedzieć jak te dziewczyny i odczekać zajęcia. Raz u normalnego prowadzącego załapałyśmy się na jedne zajęcia z kładzenia tynku i kilka zajęć pod rząd malowałyśmy płot xD Na szczęście techbaza wyraźnie mi dała do zrozumienia, że kobieta kierownik budowy to się
@Shitadel Równie dobrze mogą po technikum pójść do jakiejś Policealnej Szkoły Wyciskania Pryszczy i Balejażu, zrobić jakiś papier i kosić kasę jako fryzjerki, tipsiary, kosmetyczki. Albo wyjechać za granicę. Albo tysiąc innych rzeczy robić. Ja bym nie przesądzał że już it's over bo sobie laski film nakręciły, zamiast gruntować ściany.
w najlepszym wypadku pójdą na jakiś gówno-kierunek typu zarządzanie z braku pomysłu i skończą na wygodnej posadce jako kierowniczki


@Fekalny_okuratnik: jeżeli to jest takie proste że "z braku pomysłu" zostajesz kierownikiem, to w takim razie dlaczego nie wpadną na to ci chłopcy, którym wróżysz że zostaną robolami?
@NadmiarNiedoboru: Wiedza, ze nie musza pracowac, poniewaz sa kobietami. Zapewne sa glupie, ale nie sa odpychajace, jesli chodzi o urode, a to oznacza, ze jakis facet, ktoremu chwilowo odetnie mozg i bedzie kierowal sie #!$%@?, wpadnie w nie jak w lep na muchy. Facet bedzie taka utrzymywal, a jesli bedzie za malo zarabial, to odetnie go od seksu i biedak wezmie nadgodziny lub drugi etat. Jesli zdradzi, to laska wyciagnie majatek
Braki pracowników są ogromne


@krne: cholera jak mówisz że 10 koła można zarobić to jakbym miał te 20 lat to bym na to poszedł... teraz mam 31 i pracuje biurowo. Też za młodu się ciężko fizycznie zapier_adało, ale wyrobiło to we mnie jakiś charakter i szacunek do ludzi pracy...