Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem zapytać osoby zaszczepione na covid jak się teraz czujecie? warto było szczepic sie na grypke?
#covid

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d3c36eb8d3592c3f6f56d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 124
@AnonimoweMirkoWyznania: okazało się że bill gates lepiej prowadzi moje życie niż ja sam. Od czasu zaszczepienia się zmieniłem pracę na lepiej płatną, która szanuje mój work-life balance. Przeprowadziłem się do Warszawy do mieszkania, które dostała moja dziewczyna, więc nie mam kredytu na karku. Ogólnie same dobre rzeczy. Polecam zaszczepiłbym się jeszcze raz. A no i covida 2 razy przechodziłem:
-bez szczepionki straciłem węch na pół roku
-z szczepionką poleżałem na czillu
@AnonimoweMirkoWyznania: od razu po szczepionce zwiększył mi się zasięg w telefonie. Świetna sprawa bo mieszkam na wsi i słabo u mnie z zasięgiem zawsze było a internet mam z telefonu. A tak na serio to jak złapałem covid po szczepieniu (4/5 MSC) to miałem bardzo słabe objawy smak i zapach wrócił po tygodniu. Gdzie znajomy złapał "katarek" na początku pandemii to go rozłożyło totalnie i na 3 MSC stracił zapach całkowicie.