Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem zapytać osoby zaszczepione na covid jak się teraz czujecie? warto było szczepic sie na grypke?
#covid

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d3c36eb8d3592c3f6f56d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 124
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Chciałem zapytać osoby zaszczepione na covid jak się teraz czujecie?


Po zaszczepieniu się 2 dawkami zachorowałem. Przeszedłem jak trochę cięższy katar. Większość znajomych podobnie. Kumpel bez szczepienia trafił do szpitala. Siostra bez szczepienia przeszła w domu, ale bardzo ciężko, szwagier trochę lepiej. Niemniej oboje poszli się zaszczepić po przechorowaniu.

Ja wiem, że są to wybrane przypadki, ale z moich własnych obserwacji wychodzi mi bardzo dobre samopoczucie.

Jedyne co to wstrzymuję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania w tym roku choruje średnio raz w miesiącu, mimo że poprzednie lata to były w porywach 3-5 infekcji za cały rok. Na 90% przechodziłem koffida niedawno, bo syn ma wysokie przeciwciała.
Poza tym no to sporo głupich losowych sytuacji, które drenują mnie z kasy, ale za to chociaż praca zmieniona na lepiej płatną i mniej męczącą. No i bliżej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: a dobrze się czuje, dziękuję że pytasz, chociaż zastanawia mnie dlaczego anonimowo.
Po paru miesiącach po drugiej dawce znowu złapałem virusa ale bardzo łagodnie przechodziłem, ciężko powiedzieć jakby to wyglądało bez szczepienia. Aktualnie czekam aż Bill Gates aktywuje czipy i zacznie sterować moim życiem
  • Odpowiedz
@roonie11lord:

Jestem po dwóch dawkach i właśnie choruje drugi tydzień na covida. Wystarczyło, że jakiś debil nie potrafił założyć maseczki by uwalić mnie na dwa tygodnie w łóżku.


Ale to że chiński katarek jest cię w stanie poskładać na dwa tygodnie to nie wina gościa bez maski, tylko tego że jesteś słaby. Nie będzie się całe społeczeństwo do ciebie dostosowywać, tylko dlatego że masz ch*jowe geny/jesteś ulaną świnią.
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: Ewentualną zależność jest ciężko udowodnić jak ktoś się skończy tego samego dnia kilka godzin po szczepieniu, a co dopiero tydzień po czy po 2-3+ dawce w tygodniach/miesiącach odstępu. Sugerowanie, że to bomba z opóźnionym zapłonem tym bardziej. Pewnych rzeczy nie da się udowodnić choćby było w tym ziarno prawdy w iluś procentach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz