Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe, że Friz kupił dom, a Murcix, Krzychu i Tromba wynajmują mieszkanie, mając przez 3 lata ogromne wynagrodzenie. Jak jeszcze Krzycha i Murcix to jestem w stanie zrozumieć, nie grali pierwszoplanowej roli, ale Melepeta, mając drugi największy kanał na yt po Frizie, idzie do wynajmowanego mieszkania i na końcu filmiku mówi, że nie chciał brać kredytu w tych czasach XDDDDD #!$%@? mać co to za łby są, zarabiać ze 100k miesięcznie i nie odłożyć na mieszkanie przez 3 lata...
#friz
  • 25
  • Odpowiedz
@damilele: Powiedzieli, że chcą z rok pomieszkać jeszcze w centrum (bo nigdy tam nie mieszkał i nie ma porównania), zanim coś kupią. Tromba na pewno za walkę zgarnął kupę siana. Jeśli oni tam wszyscy nie mają choćby w kawalerkę na wynajem zainwestowane, to słabo. Jednak topka influ w PL. Nawet taka mdła Ola Nowak ponoć ma kilka mieszkań.
Beka jak się okaże, że z jednej strony Friz ich wypromował, ale
  • Odpowiedz
@MrBeast no fakt dostanie kasę za walki ale nie rozumiem kto chce oglądać jak robi taka stype na konferencjach. Na cage nie chce telefonów bo jego przydupasa przycisnęli pytaniem. Boi się pewnie pytania o Roksiare. Itp itd
  • Odpowiedz
@damilele: wydaje mi się że friz ma znacząco więcej pieniędzy od reszty ludzi w ekipie, oni oszczędzają na mieszkaniach by mieć je jak najdłużej i miec jakąś kase, a friz moze sobie pozwolić na takie domy :D
  • Odpowiedz
@damilele: Bo przecież ważniejsze od mieszkania są buty za 10k, koszulki za 2k i kurtki za 15k. Friz to tam #!$%@? no ale taki Rezi? Wybudował dom, ma RS4, Mustanga, chyba 8 mieszkań pod wynajem, a nie fleksuje się okularami z Gucci jak przykładowo Krzychu
  • Odpowiedz
@damilele: Ja się tam nie znam, ale nie wiesz w sumie ile oni maja kasy, jakie maja umowy z Frizem lub inna osoba, która tym zarządza, ile zarabiali przez ostatnie lata i jakie mieli koszty. Ludziom się często wydaje, ze jak ktos występuje w telewizji albo prowadzi bogate życie na Insta, to na bank ocieka kasą. A to czasem jest zwykła wydmuszka. Podaje oczywiście przykład na znacznie mniejsza skale, ale
  • Odpowiedz
@localoca: to napisałem, ze rozumiem murcixy i inne, ale tromba ? Za walke z fame nie dostał 50 tysięcy napewno za swoją rozpoznawalność, po za tym proszę cię, przeciętni influ maja swoje mieszkania np, Ola Nowak a jeden z największych influ, z koszulkami offa i mercedesem za pół miliona mówi o mieszkaniu w kredyt xd proszę cię jak nie oni to kto może sobie na mieszkanie za gotówkę…
  • Odpowiedz
@damilele: tutaj jest przepaść w przedsiębiorczości. Melepeta popylał na magazynie, gdzie go wywalili i potem jeździł na Uberze i jest Patec co miał swoj kanał z Bodziem i doszedł do wniosku, że sława Friza mu pomoże. Pierwszy odbił sobie bycie dnem poprzez fajne fury tatuaże, ciuchy, wycieczki. Drugi z kolei postanowił poszerzyć grono widzów i tworzyć wartościowy kontener. Dzięki temu Melepeta zginie w zgliszczach historii yt, a Patec się bardziej
  • Odpowiedz