Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe, że Friz kupił dom, a Murcix, Krzychu i Tromba wynajmują mieszkanie, mając przez 3 lata ogromne wynagrodzenie. Jak jeszcze Krzycha i Murcix to jestem w stanie zrozumieć, nie grali pierwszoplanowej roli, ale Melepeta, mając drugi największy kanał na yt po Frizie, idzie do wynajmowanego mieszkania i na końcu filmiku mówi, że nie chciał brać kredytu w tych czasach XDDDDD #!$%@? mać co to za łby są, zarabiać ze 100k miesięcznie i nie odłożyć na mieszkanie przez 3 lata...
#friz
  • 25
przeciętni influ maja swoje mieszkania np, Ola Nowak a jeden z największych influ, z koszulkami offa i mercedesem za pół miliona mówi o mieszkaniu w kredyt xd proszę cię jak nie oni to kto może sobie na mieszkanie za gotówkę…


@damilele: Mówisz o przeciętnej influ, a podajesz jedna z najpopularniejszych influ w Polsce, która jest sławna od lat xd Może Ola Nowak to nie jest target dla ciebie, dla mnie w
@XpedobearX: no to jak to tylko 7k to sobie weź w wynajmem xd plus taki mercedes to spokojnie 10k +. Nawet, jeżeli kogoś stać na samochód płacić 7k to nie sadze żeby miał problem odłożeniem kasy przez 3 lata na mieszkanie bez kredytu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damilele: Mysle, ze jest bo na ich poziomie by odlozyc na mieszkanie bez kredo trzeba z remontem i wyposazeniem miec z 700-800k w Warszawie, co oznacza odkladanie 25k miesiecznie przy duzych kosztach stalych zycia przez 3 lata miesiąc w miesiąc.

Nie kosztuje na pewno 10k miesiecznie, chybs ze brutto przed odliczeniem tego w kosztach dzialalnosci. Ja sobie nie wezme, bo mnie po prostu nie stac by zyc pod korek. Co z