Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
damilele
damilele

damilele

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13505
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 13492
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
damilele
damilele
damilele przed chwilą
  • 7
Jak dla mnie pojedynek wygrał Tazzy i ch*j mnie to obchodzi #primemma
damilele - Jak dla mnie pojedynek wygrał Tazzy i ch*j mnie to obchodzi #primemma

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piggy_piggy
piggy_piggy
przed chwilą via Wykop
  • 0
@damilele: *rzut mikrofonem*
  • Odpowiedz
damilele
damilele
damilele przed chwilą
  • 5
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD #primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 20 min temu
  • 0
Co on taki garbaty
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajronek616
ajronek616
ajronek616
25 min temu
  • 8
#primemma ten raszid to się dla robaliniego nadaje xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 24 min temu via Wykop
  • 0
@ajronek616: myślę że z dzisiejszą dyspozycją Robaliniego to za duży level dla Raszida
  • Odpowiedz
damilele
damilele
damilele 26 min temu
  • 4
Lucky Punch i wygrasz Jaca !! Już arcykura prokurator Szeliga usadził tego Araba. Dawaj różowa landrynko Tańcula to starcie !! #primemma
damilele - Lucky Punch i wygrasz Jaca !! Już arcykura prokurator Szeliga usadził tego...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 29 min temu
  • 5
Jeszcze niech Pan Jacek wygra z Arabem to koniec świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) #primemma
damilele - Jeszcze niech Pan Jacek wygra z Arabem to koniec świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)  #prim...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 3 godz. i 17 min temu
  • 1
#primemma
damilele - #primemma

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 3 godz. i 49 min temu
  • 0
KUPIŁEM TO G---O ZA 59ZŁ I DZIAŁA GORZEJ NIZ NA STRUMYKU POZDRAWIAM BEZI #primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowa-Sarzyna
Nowa-Sarzyna
Nowa-Sarzyna
3 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@damilele: u mnie działa dobrze prezes
  • Odpowiedz
gabapentyn
gabapentyn
3 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@damilele: dycha w plecy
  • Odpowiedz
damilele
damilele
damilele 4 godz. i 6 min temu
  • 1
Za 100 like daje link do prime mma ( ͡° ͜ʖ ͡°) #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub-sochaczewski
jakub-sochaczewski
jakub-sochaczewski
4 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@damilele: Lubię za 100 osób. Pozdrawiam i proszę linka
  • Odpowiedz
damilele
damilele
damilele 31.05.2026, 22:10:45
  • 0
Jak nazywa się ten typ co czasem go pokazują z taką bujną czupryną siwą. Kojarzę skądś typa. #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele
Autor
31.05.2026, 22:25:09 via Wykop
  • 1
@2-aminopirydyna: dziękuję zapomniałem jego nazwiska
  • Odpowiedz
GoddamnElectric
GoddamnElectric
31.05.2026, 20:50:19
  • 0
Hej, nie jestem zbyt wysportowaną osobą, ale naszła mnie ochota, by spróbować #padel. Może mi się nie spodoba, ale myślę, że warto wiedzieć z czym to się je. Problem jest taki, że... jestem sam. Okej, może jednego znajomego chętnego uda mi się znaleźć, ale trójka już bez szans. W teorii jest odmiana, która umożliwia grę w dwie osoby, ale chyba dostęp do kortów jest bardziej ograniczony itp. No i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 31.05.2026, 21:00:10 via Wykop
  • 2
@GoddamnElectric: w padlu znane jest americano- przychodzisz sam i co mecz masz nowego kompana, poczytaj o tym
  • Odpowiedz
Jasak
Jasak
31.05.2026, 18:42:12
  • 1
Ruud, bez presji ale musisz.
Pogoń tego bogatego dzieciaka do domu.

#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 31.05.2026, 18:54:02 via Wykop
  • 3
@Jasak: ruud antytalent tenisa bez backhandu, oby wygrał Brazol
  • Odpowiedz
ice-numero-cinq
ice-numero-cinq
31.05.2026, 18:51:07
  • 4
#tenis ale grzmoty konkretne idą z obu stron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 31.05.2026, 18:53:36 via Wykop
  • 1
@ice-numero-cinq: wyobrazić sobie że taki Alcaraz czy Sinner jedzie jednego i drugiego z zamkniętymi oczami xd
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
31.05.2026, 10:52:06
  • 17
#tenis A pamięta ktoś te czasy gdy Iga była nazywana Nadalem w spódnicy? XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 31.05.2026, 10:52:53 via Wykop
  • 3
@mamracjewieszotym: żeński nadal, zdobędzie to co on w damskim tenisie na RG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
damilele
damilele
damilele 31.05.2026, 10:48:43
  • 2
#tenis
damilele - #tenis

źródło: IMG_5982

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 29.05.2026, 06:21:54
  • 6
Hubi chyba łatwiejsza droga niż na pamiętnym Wimbledonie na którym postanowił skoczyć w dal i przekreślić sobie tenisową przygodę na top poziomie... On mógł być w finale i to bez beki - jego część drabinki to zawodnicy z którymi mógłby wygrać na luzie, ale........... #tenis
damilele - Hubi chyba łatwiejsza droga niż na pamiętnym Wimbledonie na którym postano...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ice-numero-cinq
ice-numero-cinq
29.05.2026, 07:23:12 via Wykop
  • 5
@damilele: To Hubi Bubi, gdzie on do 3 rundy Wielkiego Szlema. Monako i opalanko.
  • Odpowiedz
kris-90
kris-90
kris-90
29.05.2026, 07:44:46 via Wykop
  • 1
@damilele: nawet nie przypominaj, bo ta drabinka faktycznie wyglada na taką, ze mozna byloby zrobic final.

W ogole bedzie cyrk,jak sie okaze, ze Tiafoe zagra w finale (co jest mozliwe), a wczorajszy mecz byl przepustką o ten finał :D
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
28.05.2026, 13:50:37
  • 0
Po tej porazce sinnera, moglibysmy miec najciekawszy turniej szlema od 20 lat to dostaniemy kolejna wygrana djokovicia xd ten sport jest tak z-----y ze szok. Fonseca jutro nie podoła
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 28.05.2026, 13:54:23 via Wykop
  • 1
@mietek123456: Daje sobie rękę uciąć że djoko nie dojedzie do finału nawet
  • Odpowiedz
damilele
damilele
damilele 27.05.2026, 16:34:47
  • 0
No to Panie Djoko, kolejna godzinka na upale ( ͡° ʖ̯ ͡°)#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 27.05.2026, 14:13:20
  • 0
Coś czuje ciężary Djoko, on lubi powalczyć z takimi grajkami a dodatkowo parówa niesamowita dla 39 latka nie sprzyja ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slopp
slopp
slopp
27.05.2026, 14:20:51 via Wykop
  • 3
@damilele: Djoko to robocop, on jest nie do z-------a
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
27.05.2026, 14:26:14 via Wykop
  • 0
@damilele: na lajcie i szybko. W trzeciej rundzie będzie trochę trudniej
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
26.05.2026, 17:38:07
  • 4
#tenis Duża szansa dla Huberta na 4 rundę!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele 26.05.2026, 17:54:12 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: żeby nie było kupska z Tiafoe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Damian

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.02.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 24.09.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking