Hej, nie jestem zbyt wysportowaną osobą, ale naszła mnie ochota, by spróbować #padel. Może mi się nie spodoba, ale myślę, że warto wiedzieć z czym to się je. Problem jest taki, że... jestem sam. Okej, może jednego znajomego chętnego uda mi się znaleźć, ale trójka już bez szans. W teorii jest odmiana, która umożliwia grę w dwie osoby, ale chyba dostęp do kortów jest bardziej ograniczony itp. No i
Hubi chyba łatwiejsza droga niż na pamiętnym Wimbledonie na którym postanowił skoczyć w dal i przekreślić sobie tenisową przygodę na top poziomie... On mógł być w finale i to bez beki - jego część drabinki to zawodnicy z którymi mógłby wygrać na luzie, ale........... #tenis
Po tej porazce sinnera, moglibysmy miec najciekawszy turniej szlema od 20 lat to dostaniemy kolejna wygrana djokovicia xd ten sport jest tak z-----y ze szok. Fonseca jutro nie podoła #tenis
źródło: image
Pobierz