Wpis z mikrobloga

"Jestem skrajnie wyczerpany, a dopiero jest rano"

Taki tekst mi towarzyszy od lat. 2 lata temu zmieniłem wszystko w swoim życiu.

Mam dopiętą dietę na deficycie 600-700 kcal - nie jem syfu.
Śpię przynajmniej 7h. 7-8h to standard.
Ćwiczę 3 razy w tygodniu siłowo + chodzę wszędzie (około 10k kroków dziennie)

I nadal czuje się jak gówno ogólnie już z samego rana xD Jest lepiej (mniej mi się chce spać, jak już się rozbudzę to jakoś funkcjonuje do końca dnia itp.), ale to poprawiło się prawie na samym początku jak pojawił się ruch.

Tęsknie za tymi pobudkami za dzieciaka kiedy czuło się takie uderzenie energii przy pobudce, czy da się to przywrócić? :/

Co robić? Jutro idę do internisty. Na co ewentualnie zwrócić uwagę, jakie badania zrobić? Krew, mocz, serce, jakaś próba wydolnościowa też? Poradźcie proszę

#dieta #zdrowie #mirkokoksy #lekarz
  • 52
@ImbaJakichMalo: da się, amfetaminą xD
A tak serio to nie wiem, bo nigdy nie brałem
Pewnie się da, pod warunkiem że przez cały dzień leżysz sobie na rajskiej wyspie i oglądasz palmy i możesz tak przez najbliższe 50 lat. Inaczej to chyba średnio, jeśli żyjesz w Polsce od czasu do czasu czytasz wiadomości. Dodatkowo chodzisz do sklepu, tankujesz auto i wiesz że twoja pensja to żart w porównaniu do zachodu +
@BornToDie69: na to wpływ może mieć wiele czynników i badania krwi z hormonami zawsze warto zrobić. Ogranizm może domagać się rożnej ilości snu zależnie od tego jaki tryb życia się prowadzi. Trening, dużo ruchu i np stres w życiu spowoduje że 7-8h to może być za mało i prawie zawsze się będzie niewyspanym. Deficyt tutaj napewno nie pomaga, bo pogarsza możliwości regeneracji organizmu
@ladzik: @helga-von-klusken: @pawel_187: @filozof900: @AVOIDME: @p4wl: @s---k: @Alter_Konto: @BornToDie69: @klinaklinem: @BornToDie69: @klinaklinem: @pawel_187: @Saprofit: @RwandyjskiFront:

Hej, dziękuję za odpowiedzi. Może trochę doprecyzuję. Przez dwa ostatnie lata nie byłem zawsze na deficycie - łącznie zrzuciłem już 26 kg, ale były okresy kilku miesięcy kiedy jadłem blisko 0 kalorycznego i nic to nie zmieniło w tym jak się wysypiam.