Wpis z mikrobloga

Super, prawie 4.5k raty z czego 4.3k odestek za relatywnie tanie mieszkanie w moim mieście. Przecież to jest lichwa. A tymczasem ludzie masowo wychodzą na ulice tylko jak julki nie mogą się skrobać albo jak jest marsz LGBT. Ten naród już jest stracony.


@Viado: na #!$%@? miałbym wychodzić na ulicę w obronie twojej głupoty?
Idziesz do instytucji finansowej, a tam nie ma negocjacji finansowych tylko w 90% przypadków musisz się zgodzić na ofertę banku albo wypad. I teraz jak nie możesz mieszkać u mamusi, nie dostałeś w spadku po babci mieszkania, a wynajem przekracza twoje możliwości to albo się zgadzasz na warunki banku albo idziesz pod most to co wybierzesz?


@bury256: no tak, bo mniejszych mieszkań/w mniejszym mieście/o niższym standardzie do wynajęcia nie ma xD
Was nie obchodzi, zeby w zyciu miec lepiej, tylko zeby powielic standardy swoich rodzicow -> byle dom byl, a ze zrec nie ma czego, to juz trudno.


@milvanb: Standardy rodziców? W latach 90-tych była taka bieda, że obecne pokolenie nawet tego sobie wyobrazić nie jest w stanie, tylko planuje wakacje sobie w tropikach
teraz to płaku płaku, a jak juleczki i wredne "lewactwo" moje pokroju protestowało to pewnie była beka hihi hoho na wykopie xD.

Tylko lewaki zawsze sobie poradzą i siorbią sojowe latte za kasę w korpo gdzieśna pl. Zbawiciela, a #!$%@? walcząca skomle bo im ratki wzrosły. Tera bk z Was xD


@mateosz_inbecki: Wyremontowałem właśnie mieszkanie sobie za 300k w gotówce. Nie płaczę, a Julki dalej są biedne i skomlą na twitterze,
@AndyMendy: Nie, ja mówiłem o patologii polskich finansów zanim to było modne. Mówiłem ludziom, że to są skrajnie niekorzystne warunki, że młodzi są, niech jadą. Co zrobili młodzi? Nie pojechali, wzięli, a dzisiaj się dziwią, że są dymani. Tutaj to nie problemem są tylko banki tylko cały system i ja najchętniej bym chciał, żeby była konserwatywna polityka jak było za czasów ośmiorniczek. Ale doszli do władzy socjaliści i kazdy dostał 'jakieś