Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@milvanb: a skąd wiesz ze się cieszył że było droższe? Ma sprzedać i iść gdzie? Pokaż mi twoje mieszkanie i twoja rodzinę! Przyznaj się szczerze gdzie mieszkasz z żoną i dziećmi! Czy twoja wizja przyszłości i odpowiedzialność przysłoniła Ci możliwość posiadania rodziny pod wspólnym dachem.
Mnie te podwyzki lekko dotykają bo ja już prawie całość splacilem nadpłata ale wiem jak trudne były początki, jak banki aby dać mi kredyt robiły że
@bury256: dokładnie opisałeś to, co ja mam w głowie. To państwo nie działa, od tak prostych rzeczy jak wybudowanie żłobka, po tak kolosalnie ingerujące w prywatność finanse. Po prostu -> nie wiem co ludzie myśleli, wiążąc się w tym kraju kredytem na całe życie, że jakoś to będzie? Pierwsze sygnały alarmujące o tym w jakiej dupie jesteśmy to 2017. Powiedziałbym, że zawiodło państwo, ale ludzie sami dołożyli do tego cegły. To
@Viado: Albo jesteś trolem, albo wziąłeś kredyt na skrajnie niekorzystnych warunkach. 511k kapitału do spłaty przy części odsetkowej prawie 4200zł to daje oprocentowanie prawie 10%. Wibor 6M to obecnie 7,34, więc marża banku wynosiłaby ponad 2.5%, a część kapitałowa pokazuje jakbyś miał kredyt wzięty na więcej niż 30 lat