Wpis z mikrobloga

#pracbaza #pytanie #finanse
Mirasy, trochę lipa jest, potrzebuję porady. Otóż pracuję u prywaciarza i oczywiście na konto wpływa najniższa a reszta pod stołem w kopercie. Zawsze wpłacałem całość koperty na konto we wpłatomacie i wszystko było git przez 5 lat, aż do dzisiaj, kiedy otrzymałem list od mojego banku, że muszę się zgłosić celem wyjaśnienia nieuzasadnionych wpływów na konto. Ktoś ma jakiś pomysł, jakiego sensownego uzasadnienia mogę im udzielić?
  • 193
Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2
Jak kwoty byly duze to bank musi zaraportowac


@gorzki99: nie sądzę aby obok podstawy dostawał pod stołem od swojego janusza i wpłacał na konto więcej jak te 5k pln miesięcznie, pochodzeniem takich kwot bank się nie interesuje ( a już na pewno nie wysyła listów z wezwaniem na wyjaśnienia... ), mógłby co najwyżej dostać wezwanie z US ale to też tylko pod warunkiem dokonania jakiegoś grubszego zakupu np. nieruchomości gdzie musiał