Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie poznawać kobiety do związku będąc 30-latkiem? Zdarzają się przecież rozstania, rozwody, bycie singlami dłużej więc gdzieś ci ludzie tez muszą się poznawać :P oczywiście portale ran(d)kowe odpadają - za dużo negatywnych opinii, to aplikacje dla młodych, szukam poważnej relacji (nie seksu) ale też nie ciśnie mnie na ślub bo zbliża się mityczna ściana no i przede wszystkim nie jestem przystojny, raczej normalny więc każdy wykopek potwierdzi, że nie mam czego szukać przez internet. Jestem otwarty ale nie na tyle, żeby samemu chodzić do klubu i wywijać. Raczej wole spokojniejsze miejsca. Myślałem o wyjazdach z parafii (nie jestem wierzący :P) ale boje się, że średnia wieku będzie dosyć wysoka. Chodzenie co niedziele na msze tak średnio. Najlepiej gdyby to było coś regularnego gdzie często masz z kimś kontakt. Czasami wyjdę do muzeum, na basen czy jakiś event na mieście ale nie ma za bardzo okazji do kontaktu i raczej to krótka wymiana zdań. Aha i kursy tańca mnie nie interesują a na grupkach na fb ciężko się przebić przez miliony chętnych gdy jakaś dziewczyna szuka kompana do podróży (3/4 dziewczyn szuka tylko dziewczyn do spędzania czasu i tak).

#singiel #wykop30club #wykop30plus #starosc #randkowanie #randki #zwiazki #relacje #spierdotrip #samotnosc #tfwnogf #przegryw #tinder #blackpill #milosc #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c9b4ceae99221d03752cc8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdzie poznawać kobiety do związku b...

źródło: comment_1657394735BK2nwE9qvxM8y1WNZ80U9c.jpg

Pobierz
  • 23