Wpis z mikrobloga

#j---------o #jedzenie #jedzenie71
Ceny na Słowacji. Zwykła kawiarnia z lokalem w mieście turystycznym na Słowacji. Zdjęcie z wczoraj.

Wrzucam żebyście wiedzieli jak jebią nas w Bolsce gastrojanusze, "bo łoni majom koszta". Za granicą też trzeba zapłacić za czynsz i pracownikom. I jakoś da się mieć sensowną cene. Cen wrocławskich nie przytocze, bo nie ma sensu wrocławskim gastrojanuszom reklamy robić.
NaglyAtakGlazurnika - #j---------o #jedzenie #jedzenie71
Ceny na Słowacji. Zwykła ka...

źródło: comment_1657357419juQg7BoNWGjXZjIiFQJid7.jpg

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malganis882: No mogę. Pisałeś o 45 cm, a wklejasz mi 51 cm. 28% różnicy. Marną pizzę w we Wrocławiu w tym rozmiarze (45 cm) dostaniesz w okolicach 45-55 zł. Dobrą (a przykład Ci podałem) też, chociaż z większym trudem. Już nie mówiąc o tym, co pisałem wcześniej: standard rozmiarowy dla większości dobrych pizzeri, to taki poniżej 40 cm, a Ty od razu wyskakujesz z wielkimi pizzami pokroju 45 cm.
  • Odpowiedz
  • 1
@NaglyAtakGlazurnika p--o koncerniak lany w knajpie w centrum Leby 16 zeta XD ale np krafcik lokalny w bardzo fajnej knajpie 15 zeta, na plazy puszka Lomzy 10 zeta XD to samo Zubr XD ale udalo nam sie zjesc w dobrej restauracji obiad z piwem krafcik za 137 zl na dwie osoby i w innej dobrej restauracji 2 daniowy obiad, ze nazarlismy sie po uszy z krafcikiem za 147zl za dwie osoby.
  • Odpowiedz
@chinskie_bajki: wielkie pizze xD parę lat temu 50 cm, to był standard, potem zaczęli przycinać i z 50 cm zrobiło się 45, a teraz robi się powoli pizza "talerzykowa" czyli 30 cm, a to wszystko za tą samą cenę xd
Dałem Ci przykład cenowy, mam jeszcze parę screenów, ale nie chce mi się zrzucać już tego na kompa i wycinać loga pizzeri i adresu, bo w tym kraju zaraz pozew
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: ja jestem dziadem i skąpcem, ale 4 z hakiem za herbatę w mieście turystycznym to nawet ja byłbym w stanie zapłacić. Z kolei jak widzę polskie ceny w lokalach w takich miastach to czuję wstręt i rezygnuję. 40 zł za kotleta, 8 zł za cole xd
  • Odpowiedz
@Dakkar Ja nie jestem żadnym wyznacznikiem. Trzeba patrzeć na przekrój społeczeństwa.

Mam ludzi którzy codziennie piją kawę w Starbucksie i są zachwyceni. Mam takich którzy jak mają wydać więcej niż 10 zeta to nie kupią.

Rozmawiamy o społeczeństwie. Dalej są miejsca gdzie jak w knajpie poprosisz o kawę to dostaniesz Nescafe z proszku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika: w Polsce jest naprawdę dużo posranych kosztów związanych z kawą,np 23% vat.

Nie wiem jak w gównianych lokalach, ale w dobrych na jedną kawę idziemy 9-10g, a więc 1zł za samo ziarnko dobrej jakości. Podwójne espresso w kawie x2
  • Odpowiedz