Wpis z mikrobloga

#j---------o #jedzenie #jedzenie71
Ceny na Słowacji. Zwykła kawiarnia z lokalem w mieście turystycznym na Słowacji. Zdjęcie z wczoraj.

Wrzucam żebyście wiedzieli jak jebią nas w Bolsce gastrojanusze, "bo łoni majom koszta". Za granicą też trzeba zapłacić za czynsz i pracownikom. I jakoś da się mieć sensowną cene. Cen wrocławskich nie przytocze, bo nie ma sensu wrocławskim gastrojanuszom reklamy robić.
NaglyAtakGlazurnika - #j---------o #jedzenie #jedzenie71
Ceny na Słowacji. Zwykła ka...

źródło: comment_1657357419juQg7BoNWGjXZjIiFQJid7.jpg

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShooleR: Co ty p--------z? Koszty pracownicze w pl są jedne z NAJNIŻSZYCH w UE!
Co ty myślisz ze w innych krajach nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, składek emerytalnych czy podatków?!
Bez przeglądania twojego profilu już wiem jesteś jesteś 13 letnim konfokucem który powtarza jak mantrę jakieś wysrywy mencenow, lewiatanow itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eternalzz: We Wrocławiu najtańsza jest za 12. Nawet nie śmiem celować, po ile będzie nad naszym morzem, ale pamiętam jeszcze 21 za kawkę, gdy byłem tam dwa lata temu.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: I tak to powinno wyglądać, idę sobie po mieście myślę "a bym się k---a napił kawy do papierosa, może latte albo z jakimś chujem kondroka bo tej nie próbowałem" cyk 5 zł i płynę dalej chodnikiem zadowolony z kawą w ręce. Rzeczywistość - "p------e te kawe za 15 zł, wolę sobie wypić w domu, jak lubię bo i tak mam ekspres ciśnieniowy, elo"
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Chyba się trochę zamotałeś Miras, bo piszesz, że kosztów masz 70k, a zysk liczysz jako 120k, to wtedy masz 50k na czysto z lokalu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ogólnie sprawdziłem na szybko - śródmieście Warszawa lokal pod kawiarnie 22k wynajem, jeśli płacisz pracownikowi 3200 netto to masz 5200 kosztów, zakładałeś pięciu. 48k + rachunki + amortyzacja sprzętu, ale to już ciężko policzyć.

Do tego
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: w polsce jak idzie się do restauracji to dania nie są jakieś super drogie kupujesz pizze płacisz te 20 - 30 zł i to jest nawet ok, ale potem chcesz sobie zamówić szklankę wody albo soku zwykłego i płacisz za to 7 - 8 zł XD to ja już wolę zjeść, nie pić nic i iść do żabki obok i kupić sobie od razu wodę 1,5 litra zapłacę mniej
  • Odpowiedz