Wpis z mikrobloga

Przypominam, że 90% kobiet - podczas korzystania z Bumble - z góry wyrzuca do kosza 94% mężczyzn ze względu na ich wzrost, choć same to w większości karlice.

Normalny wzrost u faceta to dzisiaj w oczach kobiet 193-198 cm. W USA na 1000 osób wymagania te spełnia… kilkanastu mężczyzn.

Klasyczna bariera psychologiczna na zachodzie - czyli 6’0 (182-183 cm) - pozwala wyświetlić się… lekko ponad połowie kobitek :). Prawie połowa wywala was do kosza.

I nie #!$%@? mi nawet, że na portalach randkowych przebywa jakiś inny gatunek kobiet. To są te same osoby, które spotykacie na co dzień w pracy i w Lidlu. Gdyby na polskim Tinderze istniała ta funkcja, to byłoby tak samo.

Tym swoim beciakowym poniżaniem i sojowym postrzeganiem rzeczywistości, doprowadziliście do zagłady na rynku matrymonialnym. I naprawdę mało istotne jest to, że znacie Piotrka, który ma 175 cm i ma narzeczoną. Uwierzcie - ona widzi jak zmieniają się standardy, ma koleżanki, ogląda seriale na Netflixie. Piotrek będzie przez to podświadomie mniej szanowany, a ostatecznie również zdradzony.

#blackpill #heightpill #mgtow #redpill #pieklomezczyzn #p0lka #tinder #zwiazki
TywinLannister - Przypominam, że 90% kobiet - podczas korzystania z Bumble - z góry w...

źródło: comment_16571053734gTCD5hSj2yzZpXGM6huGy.jpg

Pobierz
  • 60
@Tywin_Lannister: nie ma recepty na to by nie zostać zdradzonym. Wzrost, kasa a nawet nie jestem pewny czy uroda je powstrzyma przed zdradą. W końcu jak już coś osiągniesz to habitujesz. Nie dostarcza już emocji a to dla kobiet jest problemem samym w sobie. Nawet bad boy ich nie zatrzyma bo gdy emocje będą zbyt intensywne to większości zapali się lampka zmysłu przetrwania. Zostanie jakiś margines popsuty hormonalnie od leków i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Tywin_Lannister: ja mam 198cm i nie używam tych gównianych apek głównie dlatego, że różowe lecą na mój wzrost, ładny zegarek i regularne wizyty u barbera xD
#!$%@? takie związki, plus wzrostu jest taki, że jak chcę zaruchać to nie mam w tym problemów, ale stały związek to strata pieniędzy.
Generalnie wysocy niebiescy nie wybierają różowych lecących na takie rzeczy, bo doskonale są świadomi, że te #!$%@? dzisiaj chcą wysokich, jutro będą
@Rienale: nie, problem jest w tym, że kobietom podoba się jeden typ mężczyzny i jest ich może 5-10%,
społeczeństwo nie może być stabilne jak te kilka procent będzie ruchało wszystko co się rusza a reszta będzie #!$%@?ła na benefity dla kobiet które są net pasożytami na społeczeństwie
ale co ja będę kobiecie tłumaczył jak działa społeczeństwo xD twoje ciało TWUJ wybór xDD
@NadmiarNiedoboru: pięknie próbujesz mi wytłumaczyć że się mylę nie wiedząc zupełnie nic o świecie
tak jakbyś wytykał błędy psychologowi po przeczytaniu książki z empika xd
no ale ty nigdy nie porozmawiasz z kobietą więc nie oczekuje że zaczniesz mówić z sensem żyj dalej w świecie urojeń
@Rienale: Marny z ciebie troll i fałszywy różowy, ale powiem ci tak: mając ten genetyczny komfort, że większość kobiet sięga mi do pępka, traktowanie ich tak jak one mężczyzn jest niesamowicie satysfakcjonujące.

Każda poniżej 175 dostaje kosza. Wasze reakcje są wtedy zabawne. Kiedyś wściekła karlica w klubokawiarni próbowała mnie oblać piwem xd

Dlatego nie pisz, że ktoś się zesrał albo o urojeniach - nawet jako troll - bo nikt nie znosi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shogu:

No właśnie o to chodzi, mają ciężej znaleźć partnera, mogą nie znaleźć idealnego na stały związek, bo interesują ich tylko na przelotną znajomość, więc kończą często z facetem, który nie odpowiada im pod względem atrakcyjności, a później są kłótnie i zdrady.
@NadmiarNiedoboru: to jest ogólnie problem facetów, że wchodzą w związki, w których nie ma pożądania ze strony kobiet.

Tragedią dla mnie jest to, że koleś, który latał za jakąś dziewczyną, ona go zlewala, a po jakimś czasie "dała mu szansę" (XDDD) myśli, że zdobył Everest wchodząc w taką relację i myśli sobie "Wow, ona mnie pragnie! Doceniła moją wytrwałość." Efekt? Poczytajcie sobie Anonimowemirkowyznania, ile facetów żali się na swoje małżeństwo, które