Wpis z mikrobloga

Przypominam, że 90% kobiet - podczas korzystania z Bumble - z góry wyrzuca do kosza 94% mężczyzn ze względu na ich wzrost, choć same to w większości karlice.

Normalny wzrost u faceta to dzisiaj w oczach kobiet 193-198 cm. W USA na 1000 osób wymagania te spełnia… kilkanastu mężczyzn.

Klasyczna bariera psychologiczna na zachodzie - czyli 6’0 (182-183 cm) - pozwala wyświetlić się… lekko ponad połowie kobitek :). Prawie połowa wywala was do kosza.

I nie #!$%@? mi nawet, że na portalach randkowych przebywa jakiś inny gatunek kobiet. To są te same osoby, które spotykacie na co dzień w pracy i w Lidlu. Gdyby na polskim Tinderze istniała ta funkcja, to byłoby tak samo.

Tym swoim beciakowym poniżaniem i sojowym postrzeganiem rzeczywistości, doprowadziliście do zagłady na rynku matrymonialnym. I naprawdę mało istotne jest to, że znacie Piotrka, który ma 175 cm i ma narzeczoną. Uwierzcie - ona widzi jak zmieniają się standardy, ma koleżanki, ogląda seriale na Netflixie. Piotrek będzie przez to podświadomie mniej szanowany, a ostatecznie również zdradzony.

#blackpill #heightpill #mgtow #redpill #pieklomezczyzn #p0lka #tinder #zwiazki
TywinLannister - Przypominam, że 90% kobiet - podczas korzystania z Bumble - z góry w...

źródło: comment_16571053734gTCD5hSj2yzZpXGM6huGy.jpg

Pobierz
  • 60
@Panter91: Ja jebę, tak bardzo w punkt.

O tym „zdobywaniu” kobiety (xD) to aż chyba stworzę wpis oddzielny któregoś dnia, bo to jest kwintesencja i opus magnum bycia beciakiem.

Wypisuj, obdarowuj prezentami i kwiatami, narzucaj się. W końcu ją zdobędziesz bro! Tak zostałeś przecież wychowany w mentalności cucka, kiedy ci wmawiano, że o kobitki trzeba się starać. Tak było przecież na filmach!
Sam mam poniżej 180 i ryjec przeciętny, spotykałem się z całkiem ładnymi dziewczynami, niektóre z nich same się odzywały po spotkaniu i mówiły, że fajnie było. Jednak po czasie nic z tego nie wychodziło. Miałem wrażenie, że miały takie podejście: "całkiem spoko gość z niego no ale kurde przecież stać mnie na kogoś lepszego". Plus chyba traktowały mnie jako opcja zapasowa, bo jak przestałem się odzywać to one potrafiły do mnie pisać
I naprawdę mało istotne jest to, że znacie Piotrka, który ma 175 cm i ma narzeczoną. Uwierzcie - ona widzi jak zmieniają się standardy, ma koleżanki, ogląda seriale na Netflixie. Piotrek będzie przez to podświadomie mniej szanowany, a ostatecznie również zdradzony.


@Tywin_Lannister: #!$%@?ąc od blackpillowych twierdzeń czy będzie zdradzona czy nie to zabawne jest wieczne porównywanie do sytuacji co nie pozostaje w żadnej relacji względem osoby do której się takie historie
@Panter91:

Gdy kobieta jest zainteresowana facetem, to będzie UŁATWIAĆ mu cały proces zdobywania jej, a nie grać niedostępną.


To powinno gdzieś być przypięte. Ile ja się kiedyś zastanawiałem czy się spodobałem dziewczynie itp. Wystarczyło spotkać taką, która była zainteresowana i wszystko szło naturalnie, nawet jako spierdoks potrafiłem doprowadzić do seksu i jakiejś dłuższej znajomości.