Wpis z mikrobloga

512 515 + 1 176 = 513 691

Udało się przejechać trasę w 78h 31m co dało mi 4 miejsce przy 400 startujących, ciężko mi w to uwierzyć.

Postaram się napisać coś więcej jak już dojdę do siebe, zapraszam do śledzenia mojego tagu #gravelove o ultramaratonach rowerowych i bikepackingu.

#rowerowyrownik #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 512 515 + 1 176 = 513 691

Udało się przejechać tra...

źródło: comment_1657070880zqwZbeGmNPUPWQRCJanJWR.jpg

Pobierz
  • 118
@ohionek: Graty!
BTW. Wiem że to mało ważne, ale ciekawość mnie zjada ;) Jak ogarnąłeś baterię na 78h rejestrowania śladu? Jakieś urządzenie Ci to po prostu wytrzymało, czy do powerbanku podpięte w czasie jazdy?
Jak ogarnąłeś baterię na 78h rejestrowania śladu?


@Necrosadist: sam kiedyś szukałem urządzenia z dużą baterią więc mogę chyba odpowiedzieć. Żadne nie utrzyma 72h więc trzeba szukać takiego które nie resetuje się gdy podepniesz je do powerbanku. Ja zdecydowałem się na Lezyne Mega XL, 48h trzyma z podpiętymi wszystkimi czujnikami. Bez czujników pewnie dłużej, nigdy nie sprawdziłem.
miałeś z górki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@szaman136: w tym roku pierwszy raz Wisła1200 startowała w Gdańsku a kończyła się w Wiśle po zjeździe z Baraniej Góry.

Jak już wypoczniesz możesz opisać trasę i trudności jakie cię spotkały oraz inne ciekawostki. Czy jedzie się ciągle wałem itp


W czwartek będę próbował złapać pociąg i podczas podróży postaram się napisać podsumowanie.

@MLeko29: dzięki!

Gratulacje. Jak dobrze pójdzie
mega szacunek, spełniłeś moje marzenie życia. Choć ja obiecałem sobie tylko przejechać, nie walcząc o miejsca. Za bardzo lubię spać. Oby udało mi się spełnić przed 40-tymi urodzinami.


@korkyx: dzięki! Samo dojechanie do mety w takim wyścigu to jest ogromny sukces, trzymam kciuki!

@Raszplak: > o stary, ale szacun! Gratulacje! Spałeś coś po drodze?

Spałem 4h~ pierwszej nocy, 2,5h drugiej nocy, trzecia bezsenna.
wołaj na relacje Mirek. Uwielbiam czytać relację z takich zawodow. No i przede wszystkim gratulacje! Mega wyczyn w takim czasie. Cos czuje ze leciałes longiem, ewentualnie 1h kimy na ławce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mysior103: pewnie, chociaż pisarz ze mnie mierny!

Ja spałem total 6,5h pod dachem, za dlugi dystans na longa nawet dla najlepszego zawodnika Gołębiewskiego Radka który rok temu podobno spał 2h