Wpis z mikrobloga

#seriale #appletv #netflix #forallmankind

Właśnie oglądam pierwszy sezon "For All Mankind" obecnie jestem na 3 odcinku i bardzo mnie nurtuje kiedy nastopią wątki homoseksualne lub bohaterowie o takich skłonnościach, bo
✓silne kobiety już są
✓kobiety uniezależniają się od mężczyzn
✓ludzie koloru
✓szowinistyczne białe świnie też się pojawily

Bardzo bym chciał wiedzieć kiedy będzie rozwinięcie postępowego scenariusza na aspekty które mnie interesują bo nie wiem do kogo skierowany jest serial i czy warto inwestować czas którego mam mało w serial który nie jest skierowany do mnie, pierwszy odcinek i nutka science fiction bardzo mi przypadły do gustu, ale jeśli scenarzysta również odleci na progresywny księżyc to raczej nie jest to rozrywka dla mnie, a widzę tendencje skrętu mocno w jedną stronę z każdym odcinkiem. Może się mylę.
P.S. stawiam, że dwie zawodowe pilotki będą miały się ku sobie. Zgadlem?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@minus273: Generalnie koniec sezonu to jest petarda, kulminacja fabuły to są bite 2 godziny mocnej akcji. Zresztą tak jest co sezon, że akcja jest budowana powoli.

No ale fakt, w tym serialu uczucia prawakoidalne są mocne naruszane.
  • Odpowiedz
  • 0
wykopek kiedy murzyn i baba w serialu XDD


@zjadlbym_kebaba jeżeli seriale nie będą budowane według schematu nie będę tego zauważał i bawił się fabuła. Ale jeśli widzę skręt w lewo wolę wiedzieć co oglądam, a nie tak że nastawiam się na bajkę, a to #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@czeskiNetoperek no raczej mam prawo do wybierania rozrywki która nie ma być promocją zachowań tylko czystą rozrywką. Jeśli założeniem serialu jest edukacja w jakimś kierunku i ten kierunek nie leży w spektrum moich zainteresowań to idę dalej.
  • Odpowiedz
@minus273: Nie jestem fanem wciskania lgbt ale ten serial jest spoko mimo wszystko jesli lubisz tematyke. Po za tym tacy ludzi istnieli i mieli takie a nie inne problemu.
  • Odpowiedz
  • 1
@sentoxo oczywiście, że istnieli, istnieją i będą istnieć. Kiedy zaczęli pojawiać się w filmach byłem bardzo na tak bo temat był omijany szerokim łukiem i np zrobienie filmu o Alanie Turingu i ominięcie tematu jak został potraktowany przez własny rząd kiedy nie był już potrzebny było by czystym #!$%@?. Ale dziś seriale i filmy są robione z klucza i tracą na spontaniczności. I jeśli widzę, że pojawia się schemat którym kierują
  • Odpowiedz