Wpis z mikrobloga

Czy Adrian Carnivore to natułał?

Tak, jak najbardziej, a za 2 tygodnie jedziemy na NATUŁAŁNE zawody gdzie można brać udział, jeśli 10 lat jest czysty.

Będzie wariograf, będą badania krwi, oczywiście ja jestem znawcą i komandosem, przekazałem Adiemu wszelkie instrukcje jak to przejść.

Na ten moment leci 2g testa i 1g trenu, delikatnie bo to jego pierwsza bombka, no i wiadomo, trzeba dbać o zdrowie, chociaż to wygrana jest najważniejsza.

Wołam Adasia @Kasahara żeby potwierdził naturalność, oczywiście moją, nie Adriana…

#sterydy
#silownia
#dieta
#pokazforme
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Lewusx - Czy Adrian Carnivore to natułał?

Tak, jak najbardziej, a za 2 tygodnie je...

źródło: comment_1656701375VoLchc5psyGEQAd6oOT6rz.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak ty, hipokryto xD


@Darksed: Przecież jeszcze trochę i ja kończę z tą naturalnością i zobaczysz co się wtedy stanie z sylwetką i wynikami :)
Wtedy będziesz musiał wykupić cały zapas maści na ból dupy bo inaczej może być Ci ciężko
  • Odpowiedz
@Kasahara: no to wychodzi, że albo bomba, albo genetyka ma jeszcze większe znaczenie niż się wszyscy tego spodziewamy. Najważniejsze. Its over dla pracowitego, wytrwałego w postanowieniach chłopa bez genu.

Jedyną opcją udowodnienia - gdyby Adrian przyjął jakichś 10-20 podopiecznych i na każdym pokazał przemianę swoimi metodami, gdyby nagle zaczęli wyglądać tak jak on to byłoby coś na rzeczy. A tak to można tylko dyskutować czy bomba czy geny
  • Odpowiedz
@krzysiek944: ten gość tam spamuje cały czas na grupie WK i od lat wrzuca zdjęcia gdzie wygląda praktycznie tak samo. Nie pamiętam ile waży ale gdzieś okolice 70-80kg, gdyby był na bombie to jednak ta sylwetka musiałaby ulegać drastycznej zmianie, albo rosnąć, albo spadki.
  • Odpowiedz
Bo za tamtych czasów było takie podejście - to te czasy, gdy za zjedzenie chleba zamiast ryżu by Cie zjechali na forum


@Kasahara: mówisz że w tamtych czasach było takie podejście. Faktycznie w przeciągu 2-3 lat podejście społeczności zdążyło się zmienić w tej kwestii?
  • Odpowiedz
@Michuy: zaczynałem 7 lat temu, właściwie zaraz się zacznie 8 rok :)
Dopiero po roku chyba dwóch jak zacząłem trenować WK/Norton etc wyjechali z IIFYM
Wcześniej do był pogląd kurczak + ryż + brokuł + oliwa :) - nie liczyło się nawet makro, bo apki takie dopiero wchodziły. Nie było Fitatu, MyFitnessPal dopiero zaczynał majac pełno błędów w makro i #!$%@?ą baze produktów
FBW Sakera też wtedy nie było i
  • Odpowiedz
Na ten moment leci 2g testa i 1g trenu, delikatnie bo to jego pierwsza bombka, no i wiadomo, trzeba dbać o zdrowie, chociaż to wygrana jest najważniejsza.


@Lewusx: Takie TRT zaledwie trzciną kołysze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: to masz odpowiedź, jadłeś jak #!$%@?, jałowo ryż kurczak, bez żółtek gdzie żółtka mając najwięcej witamin dosłownie zotlka to super food, opieranie się na kcal gdzie jadłeś tak jałowo to się nie dziw, zobacz co Adrian carnivore je, wołowina, jajka, mleko prosto od krowy, owoce, miód, podroby. Podroby to bomba witaminowa, masa żelaza i wit.a, kcal z ciastek i kcal z wołowiny kto zrobi lepsza formę ? Jak można
  • Odpowiedz