Wpis z mikrobloga

Empatyczna płeć.

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!

Tak, ale jak wpiszę „nie miej więcej niż 55 kg”, to będę mizoginem, który nie respektuje body positive.

A jak wpiszę „więcej niż 55 kg #!$%@?”, to Tinder wlepie mi bana w 5 sekund.

Żyjemy w epoce podwójnych standardów. Świadczy o tym nawet fakt, że automatycznie uznałem, że ekwiwalentem do wzrost-shamingu w przypadku facetów, u kobiet jest ich waga. Grubasy mają przecież praktycznie 100% wpływu na swoją wagę.

edit.

Też czujecie takie zmęczenie tymi czasami? Przytłacza jak cholera ten pościg w byciu we wszystkim najlepszym. Nie mówię oczywiście o kobietach - tylko tak ogólnie - bo dla nich to nawet nie warto się ścigać.

One jedynie skutecznie przypominają o tym, jak bardzo te czasy są poronione.

#mgtow #tinder #blackpill #redpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #zwiazki
TywinLannister - Empatyczna płeć. 

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!_

Ta...

źródło: comment_1656699715wCbibfyE5odGAQvDlBAS8N.jpg

Pobierz
  • 91
eezus, przecież takie laski mają właśnie polew z ludzi bulwersującymi się takimi wpisami. Pewnie jakby ogarnięty ziomek 175cm do niej zagadał to by miała #!$%@? w to


@LatajacyJeczmien: Jakby mi typiara napisała że mam #!$%@?ć bo za niski jestem mimo że wiedziałbym że miałbym szansę to bym i tak ją olał z jednego prostego powodu. Z szacunku do swojej osoby. Nie będzie mi żaden szlauf pisać jak do psa że mam
np. ktoś, kto by ją uwiódł, zulżył sobie jej buźką, a potem powiedział "ah, szkoda, że nie mam 180cm, nara". Różne motywacje mają ludzie


@LatajacyJeczmien: ach te fantazje frajera, który jedyne co by osiągnął, to podbiłby ego takiej karyny pajacowaniem bez żadnych rezultatów XD

Wiesz, że wymyślanie takich głupot przez ciebie ma mniej więcej tyle sensu, co planowanie imion waszych dzieci na podstawie samego jej zdjęcia, bo gówno wiesz na temat
Żyjemy w epoce podwójnych standardów.


@Tywin_Lannister: no shit, Sherlock xD nigdy w historii nie było czegoś takiego jak "równe" standardy więc nie wiem skąd twoje zdziwienie. to że jakaś grupa twierdzi, że jest tak czy inaczej wcale nie musi oznaczać, że ma to pokrycie w rzeczywistości.
@Tywin_Lannister: Źle nick wpisałeś, miałobyć Tyrion #pdk

A tak serio to w #!$%@? jest podwójnych standardów i imho tak całkowicie szczerze to ich nigdy nie zniwelujemy. Po prostu jesteśmy w czasach pokłosia słusznych ruchów feministycznych XX wieku, które służą obecnie do wyciskania cytryny teraz.

Ogólnie jako facet najważniejsze nie zostać betabankomatem i się ogarnąć na ile można. I tyle.
Kobiety są bardziej wybredne, tak zawsze było - natury nie oszukasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tywin_Lannister: już wiesz dlaczego jesteś taki sfrustrowany. Denerwują Cię ludzie, którzy nie są warci twojej uwagi. Po co komentować konto jakiejś pustej dziuni z komunikatora dla ruchaczy? Jak się nie podoba to szukaj dalej, dla niej najwyraźniej ważne jest aby jej potencjalny samiec posiadał zdolności intelektualne odwrotnie proporcjonalne do wzrostu. Słowem generujesz problem z dupy.
@Tywin_Lannister ogólnie stary to gdyby nie wykop to bym nie zwracał na takie coś uwagi bo nie słucham radia, nie oglądam tv i nie czytam newsów, #!$%@? mnie wszystko generalnie, skupiam się na sobie, na swoich problemach i na ludziach których kocham i w 80% są to chłopy co są dla mnie jak bracia. Pojawia im się w życiu jakiś problem to robię wszystko żeby żyło im się lepiej i na płaszczyźnie
@Tywin_Lannister: z takimi się nie gada tylko rucha bo do rozmowy to trzeba mieć coś w głowie.

A wymagania które tak chętnie one wymieniają to dobre sito na zjebki, sam nigdy nie korzystałem z takich portali i teraz to bardziej powszechne ale 15 lat temu osoby które korzystały z takich opcji zawierania znajomości by niby stworzyć związek traktowałem jak zjebów co nawet se dupy w klubie czy innej imprezie nie potrafią
@Tywin_Lannister: Nie mam żadnego problemu z tym, że ktoś szuka kogoś konkretnego - niewiele się to różni od patrzenia na zdjęcia. Ostatecznie gorzej jakby nie dała tego opisu - będąc niższym zostałbyś brutalnie spławiony, a z odpowiednim wzrostem zabiegałbyś o względy jakiejś patusiary.
@Tywin_Lannister: Zresztą zacznijmy od tego, że na tinderze w większości nie szuka się związku

Nic nie wyłapiesz bana, skoro nie dostała ona. Zresztą to zależy pewnie od zgłoszeń.

Ja gdybym szukał parterki na tinderze, to bym napisał z racji że jestem wysportowany i mam dobrą sylwetke, ze tylko dziewczyny, które o siebie dbają mnie interesuje i bym miał w dupie płacz grubych karen i patyków. Tutaj też, dziewczyna ma jakieś idiotyczne