Wpis z mikrobloga

Empatyczna płeć.

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!

Tak, ale jak wpiszę „nie miej więcej niż 55 kg”, to będę mizoginem, który nie respektuje body positive.

A jak wpiszę „więcej niż 55 kg #!$%@?”, to Tinder wlepie mi bana w 5 sekund.

Żyjemy w epoce podwójnych standardów. Świadczy o tym nawet fakt, że automatycznie uznałem, że ekwiwalentem do wzrost-shamingu w przypadku facetów, u kobiet jest ich waga. Grubasy mają przecież praktycznie 100% wpływu na swoją wagę.

edit.

Też czujecie takie zmęczenie tymi czasami? Przytłacza jak cholera ten pościg w byciu we wszystkim najlepszym. Nie mówię oczywiście o kobietach - tylko tak ogólnie - bo dla nich to nawet nie warto się ścigać.

One jedynie skutecznie przypominają o tym, jak bardzo te czasy są poronione.

#mgtow #tinder #blackpill #redpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #zwiazki
TywinLannister - Empatyczna płeć. 

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!_

Ta...

źródło: comment_1656699715wCbibfyE5odGAQvDlBAS8N.jpg

Pobierz
  • 91
ekwiwalentem do wzrostu faceta jest u kobiety typ figury + waga. Napisz: masz więcej niż 60 kilo i nie masz figury klepsydry wypier@#$asz i będzie git.


@WielkiNos:

właśnie średnio bo figurę można próbować poprawić, a wagę tym bardziej ze wzrostem nic nie zrobisz
właśnie średnio bo figurę można próbować poprawić, a wagę tym bardziej ze wzrostem nic nie zrobisz


@KakaowyTaboret oj nie.. jak masz konkretny typ to nie bardzo coś zmienisz.. to jest układ kostny, budowa determinującą odkładanie tłuszczu w konkretnych miejscach.. jabłko nigdy nie będzie mieć szczupłej talii, rożek wąskich ramion, a gruszka szczupłych nóg. Można zapierdzielać na siłowni całe dnie, a za cholerę się tego nie zmieni. Każda to wie.
nie.. jak masz konkretny typ to nie bardzo coś zmienisz.. to jest układ kostny, budowa determinującą odkładanie tłuszczu w konkretnych miejscach.. jabłko nigdy nie będzie mieć szczupłej talii, rożek wąskich ramion, a gruszka szczupłych nóg. Można zapierdzielać na siłowni całe dnie, a za cholerę się tego nie zmieni. Każda to wie.


@WielkiNos:

nadal zostaje waga do tego faceci lubią różne rodzaje figur (tak jak niektórzy lubią cycki, inni tyłek, jakieś #!$%@?
nadal zostaje waga do tego faceci lubią różne rodzaje figur (tak jak niektórzy lubią cycki, inni tyłek, jakieś #!$%@? stopy) a kobiety lubią praktycznie jeden wzrost- wysoki


@KakaowyTaboret Uwierz mi, że żeby przysrać babom wystarczy. Nikt nie lubi nieproporcjonalnych, grubych nóg czy grubego brzucha albo szerokich ramion jak facet.
@Tywin_Lannister
Ja nawet nie wiem jak można być takim #!$%@?, żeby wpisywać sobie coś takiego w opisie xD. Przecież bycie miłym nic nie kosztuje, ale ona musi się zachować jak #!$%@?, Inaczej nie wytrzyma. Nie wiem nawet co o tym myśleć, trochę to śmieszne, trochę niskie.
@Tywin_Lannister: Zadnej kobiety nie poznalem przez internet, czlowiek poznaje kogos osobiscie(znajoma znajomego czy np siostry itp) i wtedy sie buduje jakas relacja a dziwic sie ze wam gowno z tego wychodzi jak chcecie stwozyc zwiazek w taki sam sposob jak sprzedajecie stary rower ne allegro. ¯\_(ツ)_/¯