Wpis z mikrobloga

Empatyczna płeć.

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!

Tak, ale jak wpiszę „nie miej więcej niż 55 kg”, to będę mizoginem, który nie respektuje body positive.

A jak wpiszę „więcej niż 55 kg #!$%@?”, to Tinder wlepie mi bana w 5 sekund.

Żyjemy w epoce podwójnych standardów. Świadczy o tym nawet fakt, że automatycznie uznałem, że ekwiwalentem do wzrost-shamingu w przypadku facetów, u kobiet jest ich waga. Grubasy mają przecież praktycznie 100% wpływu na swoją wagę.

edit.

Też czujecie takie zmęczenie tymi czasami? Przytłacza jak cholera ten pościg w byciu we wszystkim najlepszym. Nie mówię oczywiście o kobietach - tylko tak ogólnie - bo dla nich to nawet nie warto się ścigać.

One jedynie skutecznie przypominają o tym, jak bardzo te czasy są poronione.

#mgtow #tinder #blackpill #redpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #zwiazki
TywinLannister - Empatyczna płeć. 

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!_

Ta...

źródło: comment_1656699715wCbibfyE5odGAQvDlBAS8N.jpg

Pobierz
  • 91
@Tywin_Lannister: Jeezus, przecież takie laski mają właśnie polew z ludzi bulwersującymi się takimi wpisami. Pewnie jakby ogarnięty ziomek 175cm do niej zagadał to by miała #!$%@? w to.
I owszem, możesz pisać, że powyżej 60kg laska ma #!$%@?ć, czemu nie, każdy ma swoje zdanie. Ja zawsze kobietom podkreślam, że gardzę przesadnie otyłymi, leniwymi krowami. O ile lubię krąglejsze, to jest pewna granica, której nie można przekraczać. Mam swoje zdanie i nie
Pewnie jakby ogarnięty ziomek 175cm do niej zagadał to by miała #!$%@? w to.


@LatajacyJeczmien: jaki ogarnięty ziomek by w ogóle dał w prawo tej karynie po takim opisie? xd

Z twojego komentarza wynika, że to facet, którego ona nie szanowałaby na starcie przez geny, na które nie miał wpływu, miałby robić z siebie przed nią klauna dla jej atencji.

Szanuj się chłopie.
jaki ogarnięty ziomek by w ogóle dał w prawo tej karynie po takim opisie? xd


@Tywin_Lannister: np. ktoś, kto by ją uwiódł, zulżył sobie jej buźką, a potem powiedział "ah, szkoda, że nie mam 180cm, nara". Różne motywacje mają ludzie. Dla kogoś może to być głupia suka, ale są ludzie, którzy traktują kobiety przedmiotowo i #!$%@? mają w jej charakter, spełni ich zachciankę i next. Nie oszukujmy się, większość wykopków <180
@Tywin_Lannister: serio dziwicie się, że ludzie w aplikacji do sortowania ludzi filtrują sobie ich według własnych preferencji? Mimo iż w normalnym życiu jakby poznała gościa to jestem pewny, że jakby poczuła miętę to wzrost byłby mało ważny. Znam pary, które są takiego samego wzrostu, znam też parę, gdzie dziewczyna jest wyższa. Używacie aplikacji, ktorej główna funkcja to sortowanie ludzi według preferencji i się dziwicie, że baby mają wymagania (tzn szukają tam
@Tywin_Lannister: generalnie warto starać się być jak najlepszym, zwłaszcza w tym co się lubi robić. A starać się dla kobiet? Litości, rozwijać się trzeba dla własnej satysfakcji. Czy to sport, czy kolekcjonowanie znaczków, powinno się to robić dla samego siebie. A co do tego "180cm", to przecież zawsze można dać jej w lewo na tinderze i po sekundzie problem znika.