Wpis z mikrobloga

Empatyczna płeć.

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!

Tak, ale jak wpiszę „nie miej więcej niż 55 kg”, to będę mizoginem, który nie respektuje body positive.

A jak wpiszę „więcej niż 55 kg #!$%@?”, to Tinder wlepie mi bana w 5 sekund.

Żyjemy w epoce podwójnych standardów. Świadczy o tym nawet fakt, że automatycznie uznałem, że ekwiwalentem do wzrost-shamingu w przypadku facetów, u kobiet jest ich waga. Grubasy mają przecież praktycznie 100% wpływu na swoją wagę.

edit.

Też czujecie takie zmęczenie tymi czasami? Przytłacza jak cholera ten pościg w byciu we wszystkim najlepszym. Nie mówię oczywiście o kobietach - tylko tak ogólnie - bo dla nich to nawet nie warto się ścigać.

One jedynie skutecznie przypominają o tym, jak bardzo te czasy są poronione.

#mgtow #tinder #blackpill #redpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #zwiazki
TywinLannister - Empatyczna płeć. 

Przecież każdy może mieć wymagania, intzelu!_

Ta...

źródło: comment_1656699715wCbibfyE5odGAQvDlBAS8N.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ale o ogólnym zjawisku, że laski mogą wymagać, a kolesie nie? No to już wina podnóżków, że rozbestwili kobiety. Skoro się przyzwyczaiły, że nic nie muszą sobie reprezentować żeby zdobyć partnera, to co się dziwić? Zgadzam sie z tym co piszesz, ale chyba ogólnie należy mieć wy*ebane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99:

Brzydka nie jest ale za to jaka tepa...

To zawsze tak jest, gdyby była ładna i nie głupia to nie potrzebowałaby tindera xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CalderX: co ty bredxisz, jak jest ładna i mądra to od liceum ma ogarniętego chłopa a obok stadko adoratorów, kobiety naprawdę mają dziś tyle atencji i możliwości że z tymi co mają takie apki to naprawdę musi być coś nie tak xd
  • Odpowiedz
@NDSS: Nah, wystarczy, że jest wybredna (bo jak jest ładna, to i tak ma od #!$%@? opcji, zero ciśnienia), a na Tinderze sobie ogarnia chadów na ruchanie jako wyzwolona julka, w jej liceum czy tam otoczeniu niekoniecznie znajduje się topka genetyczna, a mądrość wcale nie neguje takich kwestii. Plus jak dyskutujesz z kimś to nie musisz od razu komuś zarzucać, że bredzi, ja #!$%@? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CalderX: to też napisałem, że coś jest z taką nietak xD bycie wybredną to też wada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety większość jest wybredna
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: mnie rozwala jak wchodzisz w profil takiej panienki, czytasz opis "o mnie" a tam ściana tekstu o tym jaki masz być, czego nie możesz mieć, na co odpisuje, na co nie odpisuje XD a o sobie ani słowa
  • Odpowiedz
Też czujecie takie zmęczenie tymi czasami? Przytłacza jak cholera ten pościg w byciu we wszystkim najlepszym. Nie mówię oczywiście o kobietach - tylko tak ogólnie - bo dla nich to nawet nie warto się ścigać.


@Tywin_Lannister: I to jak. Najchętniej to bym zaczął żyć jak koleś w Big Lebowskim. W sumie ten film w jakimś stopniu był zapowiedzią tego co nadchodzi, i od czego koleś chciał uciec czyniąc z niego jeszcze
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Dlaczego wypowiadasz się, nie mając pojęcia, jak to wygląda z męskiej perspektywy?

Znajdź mi jakiekolwiek męskie profile na tinderze, gdzie facet - nieironicznie - pisze: „więcej niż xx kg #!$%@?”. Nawet takich jak „proszę, miej maksymalnie xx kg” znajdziesz może pojedyncze sztuki na dziesiątki tysięcy, bo to coś co dzisiejsza sfera publiczna określa jako „red flag” dla kobiety.

W drugą stronę natomiast - wsród kobiet - takich profili są na
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: laska wygląda identycznie jak pewna tinderówka która kiedyś do mnie napisała, po 2h od spotkania pukałem ją w aucie. Po ruchaniu zaczęła mi cisnąć, że jestem niski xD (mam 170cm) to sie zapytałem czemu do mnie napisała i czemu sie tak szybko ze mną przeslała a ona odpowiedziała - bo jesteś przystojny xD

Mimo to dalej mi cisnęła, ze jestem niski ale było już za późno bo ją zaliczyłem a
  • Odpowiedz