Wpis z mikrobloga

Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularniejszych aplikacji na iOS:
Kupił telefon na raty, na którego go nie stać, więc daje się sprzedać mafii paliwowej, by oszczędzić 50 zł na paliwie.
Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted, polując na promocję na dezodoranty.
I klasycznie zamawia chińskie gówna, których nie potrzebuje, ale były w promocji na szopi.
A że ma hajs z 500+, płaci za Disney+, by bachory miały się na co gapić, bo na tym polega wychowanie xD ale zabrakło już na Spotify, więc używa scam przeglądarki, by słuchać YouTube w tle, bo bez płacenia nie da się tak jak na androidzie xD
Ale przynajmniej ma telefon dla elity i pluje na polaczków z bieda androidem XDDDDD

#iphone #apple #bekazpodludzi #android #polska #gownowpis #android #heheszki
Izanagi013 - Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularnie...

źródło: comment_1656573690Te3F7potu1IRTdgczY2wIE.jpg

Pobierz
  • 211
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Izanagi013: Dałbym Ci minusa za ten wysryw ale niestety nie można. Orlen pierwszy bo ludzie się rzucili na zniżkę na paliwo, Biedronka to największa sieć dyskontów w Polsce więc nie dziwne że apka jest ściągana plus chyba ja ostatnio zaktualizowali i mocno to reklamowali. Disney to też nowa usługa mocno reklamowana więc ma dużo ściągnięć. Tyle tak jest to proste. W innych krajach pewnie wygląda to podobnie ale nie pośmiejmy się
Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted


@Izanagi013: chyba nigdy nie byłeś w biedronce mordko, na zakupach odzieżowych również. Wole kupować używane, dobre ciuchy na vinted niż płacic ogrom forsy za kupę niewymiarowego plastiku, gdzie rozmiar M jest dla mnie za mały, a rozmiar L za duży
@derek25: nie śmieję się z "polaczków biedaczków", no chyba że z tych, co się rzucili na orlen, tylko z hipokrytów, co plują na bieda androidziarzy, a są takimi samymi biedakami jak oni. Dlatego lista jest taka sama. Oczywiście nie wszyscy, ale większość, co udowadnia powyższy screenshot.
@LillXte:

starsze są w podobnej cenie albo tańsze od nowych z Androidem


Starsze tańsze od nowych, odkryłeś amerykę xD kupują starego 5 letniego ajfona, bo nowy "android jest dla biedaków". Totalnie nie uważają, że to telefon dla elity, kupują starego ajfona dla jego parametrów i super systemu.
@Izanagi013: No ja wiem, że większość ludzi kupuje te telefonu tylko dla flexu bo mają popularne logo ale mimo wszystko Iphony to zdecydowanie najlepsze telefony na rynku pod względem systemu. To jest dla mnie niepojęte aby używać androida gdzie nawet recenzenci piszą że w s22 ultra potrafią klatkować animacje w 2022 roku. Sam kupiłem Iphona na raty ale tylko dlatego, że 3 dawali gratis i wychodziło dużo taniej. Po 3 miesiącach
w usa jest to natomiast ngl, bereal, tiktok, yt, gogole redditm watsapp facebook i instagram. jak widac same apki do socjali xd

na shopee zamawia się w większości spożywkę(np cukier 5kg za 5zł), hińskie smieci są pewnie gdzies na końcu listy
co do youtube, wszyscy raczej używają uyou+ do youtuba - działa pip, wieksze rozdzielczosci i na zablokowanym ekranie:)