Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #seks

Bylam w związku z facetem który narzekał ze za rzadko uprawiamy seks i on chcialby częściej. Dla normalnej pary 1 razy w tygodniu to norma. Pracuje cały dzień, wracam do domu o 19, jestem myślami gdzie indziej, jestem skupiona na ważnych rzeczach a seks rozprasza mnie od moich obowiazkow więc nie mam ochoty. Mój były chciał żebym codziennie z nim to robiła... To nie jest normalne. Mezczyzm chcacych zbyt czesto uprawianic seks powinno się leczyć jakimiś tabletkami na hamowanie hormonow... to nie jest normalne....Tak samo jak nie wpieprza się codziennie słodyczy na obiad. Mężczyźni nie potrafią tego zrozumieć robią z seksu tania rzecz.

Pewnego razu znowu zaczął dopraszac się o seks. Powiedzialm mu ze jak chce 4 razy w tygodniu to niech on 2 razy w tygodniu robi mi min3te3, a ja 2 razy zrobie mu l0da. Obraził się.... bo zaspokajanie kobiety to nie seks...

Chłop jak chce częstego seksu to znaczy że chce tylko swojej przyjemności. 30% kobiet nie osiaga orgazmu. Polacy sa jednymi z najgorszych kochankow w europie. Przypadkiem natrafilam na p0lskie p0rno nagrywanie przez pare p0lakow. Tragedia... nie ulega wątpliwości że p0lscy mężczyźni są słabi w seksie, ale co bardziej jest niepokojące to te p0lki karyny które są z nimi w związku... cała uwaga skupiona na p0laczku - p0lka zrobi loda, rozłoży nogi i na dodatek na anal się zgodzi. A p0lski mężczyzna? Nic.. tyłka ja pocalowal 2 razy w usta XDDD Gorsze od p0laczków jednak są takie kobiety "słuzace" które mają zakodowane w swoim ptasim móżdżku przez pokolenia że seks właśnie tak wygląda.

Stare janusze żalące sie na swoje zone ze po slubie rzadziej chcą z nimi chodzić do łóżka to potwierdzenie tego że Polacy to kołody.
Facet ktory narzeka na swoją żonę ze za rzadko ma z nia seks automatycznie przyznaje się że jest tak kiepski w lozku że żona się go brzydzi. .. co drugi p0laczek narzeka na swoją żonę ze in chciałby częściej... To tylko źle świadczy o umiejętnościach łóżkowych mezczyzn.
  • 100
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.