Wpis z mikrobloga

Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularniejszych aplikacji na iOS:
Kupił telefon na raty, na którego go nie stać, więc daje się sprzedać mafii paliwowej, by oszczędzić 50 zł na paliwie.
Kupuje w brudnej biedronce najtańsze gówno w promocji z aplikacji, ubierając się w używane ciuchy z vinted, polując na promocję na dezodoranty.
I klasycznie zamawia chińskie gówna, których nie potrzebuje, ale były w promocji na szopi.
A że ma hajs z 500+, płaci za Disney+, by bachory miały się na co gapić, bo na tym polega wychowanie xD ale zabrakło już na Spotify, więc używa scam przeglądarki, by słuchać YouTube w tle, bo bez płacenia nie da się tak jak na androidzie xD
Ale przynajmniej ma telefon dla elity i pluje na polaczków z bieda androidem XDDDDD

#iphone #apple #bekazpodludzi #android #polska #gownowpis #android #heheszki
Izanagi013 - Obraz przeciętnego posiadacza iphone w Polsce na podstawie najpopularnie...

źródło: comment_1656573690Te3F7potu1IRTdgczY2wIE.jpg

Pobierz
  • 211
@Izanagi013: No ja wiem, że większość ludzi kupuje te telefonu tylko dla flexu bo mają popularne logo ale mimo wszystko Iphony to zdecydowanie najlepsze telefony na rynku pod względem systemu. To jest dla mnie niepojęte aby używać androida gdzie nawet recenzenci piszą że w s22 ultra potrafią klatkować animacje w 2022 roku. Sam kupiłem Iphona na raty ale tylko dlatego, że 3 dawali gratis i wychodziło dużo taniej. Po 3 miesiącach
@Izanagi013: Mnie to dziwi że dalej są ludzie którzy myślą że iPhone to drogi telefon dla elity xD Prócz najnowszego modelu to starsze są w podobnej cenie albo tańsze od nowych z Androidem, więc większość ludzi może sobie na niego pozwolić i serio nie wiem jak na kimś dalej może to robić wrażenie ze ma ajfona xD No a to co kto sobie na niego pobiera to jego sprawa i co
@Izanagi013: ja #!$%@?ę, co za typ xD Ty wiesz, że ta apka to nieco więcej niż jakieś mityczne rabaty? podjeżdżam, tankuję, płacę tą aplikacją przy dystrybutorze i odjeżdżam. Faktura na mailu zamiast jakichś wyblakłych wydruków. Mam gdzieś kolejki w kasie z takimi biedaludźmi jak ty, jeszcze co drugi chce przyszpanować przy kasie i płaci tym swoim lagdroidem 10 minut jak się system odwiesi xD

I wiesz co? chciałem żeby konkurencja też
@Xxxvvvwww: to jest kwestia dyskusyjna, mam teraz nowego iphone, bo chciałem przetestować czy rzeczywiście jest taki fajny i tyle rzeczy brakuje mi tutaj, a działały w androidzie, że to mój ostatni iphone prawdopodobnie.
Dla przykładu rzecz, która najbardziej mnie irytuje. Jak nie korzystasz z iCloud, tylko z prywatnej chmury, zdjęcia nie będą się automatycznie do niej wysyłać. Tak samo jak aplikacje, które na androidzie robiły mi codziennie backup swoich danych do
@Izanagi013:

Tak samo jak aplikacje, które na androidzie robiły mi codziennie backup swoich danych do systemu plików, które następnie się wysyłały automatycznie na moją chmurę, tutaj nie mają tej funkcji.


Ja mam OwnClouda i śmiga aż miło.

masz tylko jedna przeglądarkę, która nie radzi sobie za dobrze z odtwarzaniem filmów.


Zainstaluj sobie Chrome albo VLC do odtwarzania filmów.