Wpis z mikrobloga

Siema Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaka dieta jest najzdrowsza według badań i waszej wiedzy? (mam na myśli faktyczną wiedzę naukową, a nie kogoś zaślepionego ideologią "ZWYRODNIALCU NIE ZABIJAJ ZWIERZONT!", WARZYWA SOM TOKSYCZNE!")

Zastanawiałem się ostatnio, jakie są wytyczne, żeby dieta była jak najbardziej zdrowa i ukierunkowana pod długie dobre życie? Jak z kaloriami? Ogólnie powszechnie wiadomo, że lepiej nie dojadać niż się przejadać.

Nasi dziadkowi jedli chleb i ziemniaki xD i żyli całkiem przyzwoicie, dlatego zacząłem wątpić w keto. Bo kto tak naprawdę wie, jakie skutki ma ona na 20-30 lat życia? Wiem, że w necie są ludzie, co niby jedzą keto od 20 lat, ale bardziej do mnie przemawiają Japończycy co jedzą ryż, ryby i żyją po 90 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego głównie odstawiłem keto.

W necie są ludzie co jedzą tylko #carnivore są też #wegetarianizm, mamy też gagatków co jedzą tylko cukry proste xD

Byłem na keto, czułem się dobrze. Byłem na węglach czułem się też dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warzywa w ilościach hurtowych są szkodliwe, jakbyś ktoś jadł pół kilograma wątróbki dziennie, to raczej też tak średnio.

Stawiam plusy, pozdrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#mikrokoksy #dieta
#mirkokoksy #zdrowie #trening #bieganie #dietetyka #keto #sport #odzywianie #jedzenie
  • 21
  • Odpowiedz
Ile ludzi tyle opinii. A to dlatego że każdy jest inny. DOSŁOWNIE. Trzeba sobie dobrac styl żywienia do życia metabolizmu i....... tego nikt nie bierze pod uwagę..... psychiki. Po #!$%@? dieta cud, katowanie się czymś, chodzenie wkurzonym że nie można jeść tego co się lubi..... Wtedy dochodzi stres, nerwy i zaburzenia. Głowa jest tak samo istotna jak żołądek. Nie wolno przesadzać z cukrami, przetworzonym żarciem i najlepiej nie dojadać pomiędzy posiłkami.
Pewnie
  • Odpowiedz