Wpis z mikrobloga

Z biegiem lat dociera do mnie jak ważna w życiu faceta jest kobieta.


@paczelok: Oczywiście, że tak. Ogólnie życie mężczyzny bez kobiet jest trochę jak puzzle w których brakuje elementów układanki.
  • Odpowiedz
  • 14
@paczelok: W dwójkę żyje się łatwiej, a jeszcze łatwiej jest jak żyjesz z żoną i rodzicami na emeryturze. Oboje możecie pracować a rodzice ogarną dom i dzieci.

Problem polega na tym że daliśmy sobie wmówić jak ostatni frajerzy że to coś złego.
  • Odpowiedz
@K-S-: O ile rodzice faktycznie ogarną, a nie będą oczekiwali wobec młodych ze to oni będą pracować, wychowywać, ogarniać dom i zajmować się rodzicami.

Różnie bywa.
  • Odpowiedz
@paczelok Potwierdzam, odkąd zamieszkałem ze swoją ani razu nie robiłem prania, po prostu tak wyszło że ona to ogarnia i nikt nie ma z tym problemu. Jest zajebiście
  • Odpowiedz
  • 6
@paczelok jak zamieszkałam sama, odetchnęłam, bo musiałam nagle mniej sprzątać, gotować, prać itp. Okazało się, że mam nawet po 4h w tygodniu na hobby. Niesamowite.
  • Odpowiedz
  • 6
jak zamieszkałam sama, odetchnęłam, bo musiałam nagle mniej sprzątać, gotować, prać itp. Okazało się, że mam nawet po 4h w tygodniu na hobby. Niesamowite.


@Abismo: mądrość życiowa próbowała Cię dogonić wiele razy ale zawsze jesteś szybsza
  • Odpowiedz