Wpis z mikrobloga

“Forgotten baby syndrome” ich już kompletnie powaliło. Jak zostawię samochód na wzniesieniu i zapomnę zaciągnąć ręczny, przez natłok obowiązków i SPECYFICZNIE PRACUJĄCY MÓZG, w efekcie czego samochód się stoczy zabijając dziecko na przystanku, to tez dostanę współczucie na instagramie?
Jak komuś tak „specyficznie pracuje mózg” ze zapomina o człowieku na tylnym siedzeniu auta, to maks co powinien obsługiwać to mikser, a nie samochód. Najwyżej sobie sutki wkręci, a nie przez przypadek ugotuje człowieka żywcem.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dzieci
  • 102
@Davidozz: wiesz, zapomnieć można, takie ludzkie prawo, ale wtedy bierze się za to odpowiedzialność. Można zapomnieć wytrzeźwieć przed jazda, można zapomnieć włączyć kierunkowskaz, zapomnieć zatrzymać się na czerwonym - i w efekcie posłać kogoś do piachu - ale wtedy bierze się za to odpowiedzialność, wliczając ostracyzm i lincz w mediach.
Piratów drogowych nikt nie broni w komentarzach, a to po prostu inny sposób wyrządzenia komuś krzywdy w wyniku nieumiejętnego obsługiwania niebezpiecznego
@mali8_: pewnie instagram, albo paplanie na telefonie było.
PS. Piratów drogowych się nie broni? Proszę cię, to jest wykop - tu robią takie fikołki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czego samochód się stoczy zabijając dziecko na przystanku


@mali8_: Ode mnie dostaniesz. Może nie na Instagramie, bo nie mam. A jeśli zabijesz swoje dziecko, to tym większe.

lincz w mediach.


@mali8_: Nie słyszałem o linczu w mediach, bo ktoś nie włączył kierunkowskazu.
Piratów drogowych nikt nie broni w komentarzach


@mali8_: oczywiście że ta patologia jest broniona w komentarzach i jest to obrzydliwe. "Hehe jeżdżę szybko ale bezpiecznie", "chyba was #!$%@?ło że będę się wlókł 50 w zabudowanym" itp. Dramat.
@mali8_: specyficznie pracujący mózg to masz ty, nie rozumiejąc prostych pojęć. FBS to związek pomiędzy niedoskonaloscia ludzkiego mózgu a zbiegiem niesprzyjacacych okoliczności, które mogą doprowadzić do takiej tragedii. Nie ma to nic wspólnego z głupota czy nie ogarnięciem, bo może się to przytrafić każdemu człowiekowi. Bardzo ważnym jest żeby zdawać sobie sprawę z tego, że twój umysł i pamięć mogą cie zawieść i właśnie dlatego mowi się o tym zjawisku -