Wpis z mikrobloga

Jezu, laska na #linkedin wstawia post, w którym płacze, że na obronie zwrócono jej uwagę i obniżono ocenę za niestosowny strój - jeszcze raz - ona założyła legginsy przed kolano na obronę magisterki i skarży się na linkedinie xDD Najlepsze, żę dziekan ją przeprosił w komentarzu bo go oznaczyła xD #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
masur1 - Jezu, laska na #linkedin wstawia post, w którym płacze, że na obronie zwróco...

źródło: comment_16560717370ISW79W3PL2KcJexUetfgr.jpg

Pobierz
  • 180
@masur1: @WhiskeyIHaze: @bnz44: Ej, ale w sumie przecież takie wymaganie „odpowiedniego” (w sumie, co to znaczy odpowiedniego, dlaczego akurat garnitur jest na miejscu, a modny golf i chinosy już nie xd) to jest takie typowe utrudnianie sobie życia, jak milion innych rzeczy, które ludzie z dupy wymyślili i oburzają się gdy ktoś leje ciepłym moczem na ich wymysły.

Wyobraźmy sobie alternatywną cywilizację, gdzie nikt nie daje #!$%@? jak jesteś
@Wink: skoro było jej tak gorąco to dlaczego miała długi rękaw? Pomijam już fakt, że w upale spódnica jest lepszym pomysłem.

Może po obronie chciała pobiegać? albo pojeździć na rowerze? Albo nawet na rowerze przyjechała xD
@raglegumm: Tytuł naukowy odzwierciedla zarówno wiedzę jak i pewne postawy, idee które przyświecają danej instytucji . Na uczelni kształtuje się również normy i wzorce zachowań czy tego chcesz czy nie i w zależności od zasad panujących w takiej instytucji mogą one rzutować na ostateczną ocenę studenta
@raglegumm: nie wiem jak dla mnie nauczycielki mogą chodzić w dekoltach i krótkich spodenkach a zakonnice w strojach kąpielowych.
Można iść na pogrzeb w kolorowym stroju tęczowym.
Jak myślisz? Czy strój na znaczenie w naszym życiu?

Najśmieszniejsze jest to, że dziewczyna zwróciła uwagę na jedno- że ona zapłaciła a ktoś jej zwrócił uwagę.
Płacę więc ma być jak ja chcę. Tylko życie tak nie wygląda i nieraz trzeba dostosować się do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@masur1: a co ma stroj do oceny merytorycznej?

@raglegumm:

@masur1: Może i nie ubrała się w najbardziej odpowiedni sposób, ale strój nie powinien mieć przełożenia na ocenę jej wiedzy i absolutnie nie może stanowić podstawy do wyproszenia z egzaminu dyplomowego

@Chargedaffaires: ale z tego co tu widać, to nigdzie nie jest wspomniane, że strój miał wpływ na ocenę. Po prostu zwrócono jej uwagę, że ubrała się jak do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masur1: Szczerze to bardzo dobrze zrobiła. Tępe szmule ubierają się jak dziwki i dostają od starych spermiarzy 5, a dziewczyna założyła spodenki w upał i afera. Niech te śmieszne uczelnie wyższe ustalą dresscode na egzaminy, obrony dla wszystkich i będzie spokój.

@Nowystaryziel: jakby założyła spódnice to byłoby jej chłodniej
@Chargedaffaires mnie kiedyś wyprosili na maturze bo nie miałem garnituru podczas ogłoszenia ocen z angielskiego ustnego xd musiałem znowu iść do domu. Przebrać się i wrócić xd wtedy mi powiedzieli jaką ocenę dostałem xd a ta pani od angielskiego była spoko. No ale co zrobić