Wpis z mikrobloga

Jezu, laska na #linkedin wstawia post, w którym płacze, że na obronie zwrócono jej uwagę i obniżono ocenę za niestosowny strój - jeszcze raz - ona założyła legginsy przed kolano na obronę magisterki i skarży się na linkedinie xDD Najlepsze, żę dziekan ją przeprosił w komentarzu bo go oznaczyła xD #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
masur1 - Jezu, laska na #linkedin wstawia post, w którym płacze, że na obronie zwróco...

źródło: comment_16560717370ISW79W3PL2KcJexUetfgr.jpg

Pobierz
  • 180
@WhiskeyIHaze: xd ty masz czelność pisać coś o biedzie umysłowej? Na swoim weselu sobie możesz wprowadzić dress code że wszyscy we frakach i sukniach balowych. Zresztą ta gównouczelnia też ma takie prawo, niech napiszą wprost do ludzi chcących tam pójść, że mają kija w dupie w kwestii ubioru, ale jak widać dziekan osrał majty i zaczął się tłumaczyć z gównianego zachowania podległej sobie grażyny, więc trochę brak konsekwencji. Laska ze swojego
@raglegumm: @sikalafou: @Grzebsky: @jezdzegruzem: @goferek: @Chargedaffaires: Gurwa niech sobie pisze skargi, a nie zaśmieca linkedina pierdołami jak facebooka.


@masur1: XDD powiedzieli polaczkowi żeby się nie #!$%@?ł do tego co ludzie ubierają to się #!$%@? do tego na jakim portalu społecznościowym piszą.

To musi być zarzutka.

rozumiem, że jak adwokat wpadnie na salę rozpraw w kolarkach i marynarce to będzie git?


@WhiskeyIHaze: ta, #!$%@? mnie
No więc OP powinien nauczyć się czytać ze zrozumieniem,


@bnz44:
@WhiskeyIHaze:

Dobra, OP nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Obstawiałem, że nie wkleił całego posta (to prawda) i zaufałem, że dalej jest coś o obniżeniu oceny.
Znalazłem post i pada tam, dalej, takie zdanie:

Ba, przyjęłabym na klatę obniżenie mi oceny za ubiór bo za złe wybory ponosimy konsekwencje i ja to rozumiem.

Czyli racja, nie obniżyli jej oceny, a jedyną
@masur1: Po pierwsze uczelnia powinna kształtować postawy całościowo, więc wyrzucenie jej z egzaminu nie było by niczym złym. Znaczy że laska nie ogarnia podstawowych norm społecznych.
Po drugie ona ma pretensje że zapłaciła kilkanaście k PLN za studia i ktoś smienśmieć zwrócić jej uwagę xD
Jako egzaminator nie zwrócił bym jej uwagi. Zadawał pytania takie, że za 10 podejściem może wstrzeliła by się w ubiór.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Stallion45: spoko, rozumiem że według ciebie jeśli na drzwiach teatru bądź opery nie ma dokładnego info o dress codzie to mogę tam sobie wbić w krótkich spodenkach i zonobijce a moja kobita może sobie ubrać bikini i wszystko ok?
@Morf: spoko, ciebie #!$%@? interesuje, mnie np. Bardzo bo to świadczy o tym, że jest profesjonalista bądź nie.
I teraz ten prawnik ubrany w dres będzie cie reprezentował w sprawie sprzedaży